Hanife Gürdal kimdir? Başörtüsünü çıkaran Hanife gündem oldu!

Hanife Gürdal, çıktığı evlilik programları ile fenomen olmayı başaran gelin adayı, başörtüsünü çıkarması ile yine gündem konusu oldu. Hanife Gürdal, başını açtığını sosyal medya hesabından duyurdu. Bu olay sonrasında eski gelin adayı hakkında Hanife Gürdal kimdir, kaç yaşında gibi aramalar yapılmaya başlandı? İşte merak edilenler...

12.06.2019 10:25 Hanife Gürdal kimdir? Başörtüsünü çıkaran Hanife gündem oldu!

Bir dönem televizyonda yer alan evlilik programları ile tanınan ve adından çok söz ettiren Hanife Gürdal, sosyal medya hesabından başını açtığını duyurdu. En son benzin istasyonunda çalışmaya başlayan Hanife Gürdal'ın bu kararı sonrasında hakkında araştırmalar yapılmaya başlandı. İşte fenomen gelin adayı Hanife Gürdal'ın merak edilen hayatı...

HANİFE GÜRDAL KİMDİR?

Hanife Gürdal, 1995 yılında İzmir'de Torbalı ilçesinde doğmuştur. 3 kardeşi vardır. Tam adı Hanife Ömrüm Gürdal olan Hanife lise mezunudur. 164 cm boyunda ve 59 kg. ağırlığındadır.

Hanife Gürdal, 2015 yılının Şubat ayında ATV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Esra Erol'un yaptığı evlendirme programına katıldı. . İlk programında Umut isimli bir gence talip oldu. Umut tarafından reddedildikten sonra Hanife, 10 ay boyunca gelen tüm taliplerini reddetti.

10 ayı aşkın süredir Esra Erol'un programında talibini arayan Hanife Gürdal, daha sonra 2015 yılının Kasım ayından itibaren FOX TV'de yayınlanan Zuhal Topal'ın evlendirme programında taliplerini aramaya başladı. Bugüne kadar hiç evlenmemiş olan ve taliplerini bekleyen Hanife Gürdal, karşısına çıkan taliplere ise bugüne kadar hep ret cevabını verdi.

19 Ekim 2016 tarihinde Popstar Bayhan Gürhan, Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programına katıldı. "Öyle deli gibi esme başım dönüyor" şarkısını söyleyerek stüdyoya giren Bayhan, Hanife Gürdal'a talip oldu. Hanife, Bayhan'la yakından görüşmeyi kabul etti.

2017 yılında Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de başlayan Aşk-ı Roman dizisinde dizi oyunculuğuna başladı. 2018 yılında Hanife Gürdal, bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışmaya başladı.

Filmler ve Diziler :

2017 - Aşk-ı Roman (Tv. dizisi)


Hanife Gürdal, Hanife, Güncel