Hardline 3x3 Şirketler Basketbol Ligi'nde Kupalar Sağlık Sektörüne Gitti

Hardline ana sponsorluğunda gerçekleşen basketbol sever şirket çalışanlarının gelenekselleşen buluşma noktası Hardline 3x3 Şirketler Basketbol Ligi bu sene dokuzuncu kez gerçekleşti.

08.07.2013 17:35Hardline 3x3 Şirketler Basketbol Ligi'nde Kupalar Sağlık Sektörüne Gitti
Hardline ana sponsorluğunda gerçekleşen basketbol sever şirket çalışanlarının gelenekselleşen buluşma noktası Hardline 3x3 Şirketler Basketbol Ligi bu sene dokuzuncu kez gerçekleşti. Erkeklerde final maçında DHL Express'i 27-25 yenen Embil İlaç, kadınlarda ise finalde Denizbank'ı 9-6 yenen GlaxoSmithKline ligdeki ilk şampiyonluklarını yaşadılar.

29 Eylül - 7 Ekim tarihlerinde Terakki Vakfı Okulları Spor Tesisleri'nde gerçekleşen turnuvada toplam 45 takım şampiyonluk kupası için mücadele etti. Müthiş maçların oynandığı ve harika sayıların atıldığı ligde oyuncular potalara tam 2939 sayı bıraktılar. Bu sayıların tam 100'ünde imzası olan Ömer Güler (DHL Express) "British English Sayı Kralı" olurken, "British English Sayı Kraliçesi" ödülünü 37 sayı atan şampiyon takımın kaptanı Sinem Açıkalın (GlaxoSmithKline) aldı. Turnuvanın sonunda renkli dakikaların yaşandığı ödül töreninde oyuncular madalyalarını, plaketlerini ve kupalarını Fanatik Gazetesi'nin sevilen spor yazarı Gökhan German, ana sponsor Hardline Nutrition'ın yöneticisi Mehmet Kara, İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Rıfat Bayar ve British English yöneticisi Alper Menekşe'nin ellerinden aldılar.

Turnuva sonunda erkeklerde üçüncü bir diğer ilaç firması Nobel İlaç olurken, kadınlarda ise bronz madalya ikinci kez Akbank'ın oldu.

Spor organizasyonları konusunda uzman SporMax tarafından düzenlenen organizasyon önümüzdeki sene 10. yılını kutlayacak...

KurumsalHaberler.com Fair Play Ödülü

Erkeklerde : GlaxoSmithKline

Kadınlarda : Finansbank

Allen Carr Dumansız Spor Özel Ödülü

Denizbank

British English Sayı Kraliçesi : Sinem Açıkalın (GlaxoSmithKline)

British English Sayı Kralı : Ömer Güler (DHL Express)

G4S En İyi Oyun Kurucu

Erkeklerde : Demetrice Dion Fuller (Embil İlaç)

Kadınlarda : Elif Kurtulmuş (GlaxoSmithKline)

Lig Radyo En İyi Forvet

Erkeklerde : Ömer Güler (DHL Express)

Kadınlarda : Şeniz Okay Kestan (Akbank)

S.O.S International En İyi Pivot

Erkeklerde : Can Paran (Nobel İlaç)

Kadınlarda : Selin Kozan (Denizbank)

Hardline En Değerli Oyuncu

Erkeklerde : Onur Embil (Embil İlaç)

Kadınlarda : Sinem Açıkalın (GlaxoSmithKline)

Nobel İlaç, Denizbank, Eylül, Güler, Basın Bültenleri

Kaynak: KurumsalHaber.com

Son Dakika basin-bultenleri Haberleri
17.10.2019 06:28:24