15 Mart 2019, 11:26

Havuzun İçinden Bikinili Poz Paylaşan Şeyma Subaşı'nın Ayakları, Takipçilerini Ürküttü

Maldiveler'de tatil yapan Şeyma Subaşı'nın, önceki gün havuz içinde paylaştığı bikinili fotoğraftaki ayakları takipçileri ürküttü.

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından cüretkar paylaşımlarına devam ediyor.

AYAKLARININ GÖRÜNTÜSÜ ÜRKÜTTÜ

Son olarak havuzun içinden bikinili fotoğrafını paylaşan Subaşı, "Yine bikinili fotoğraflara başladım" notunu düştü. Şeyma Subaşı'nın fotoğrafındaki bir detay ise dikkatli takipçilerin gözünden kaçmadı. Subaşı'nın havuzun içinde paylaştığı fotoğrafta ayağının görüntüsü takipçileri ürküttü.

SEVDA DEMİREL'İN DİKKATİNİ ÇEKTİ

Subaşı'nın ayağının tuhaf görüntüsü model Sevda Demirel'in de dikkatini çekti.

"BİKİNİLİ FOTOĞRAF YASAĞI KOYDU" HABERLERİ ÇIKMIŞTI

Hatırlanacağı üzere, Acun Ilıcalı ile evli olduğu dönemde Şeyma Subaşı için "Acun, bikinili fotoğraf paylaşma yasağı koydu" haberleri çıkmıştı.

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı, Subaşı, MagazinYORUMLAR (13)
ERDAL ERMAN AMASYA: banane yahu
HAYDARRR: ya en çekici yerin neresi, sen orayı göster, böyle olmuyor
BIKTIIIK: Nasıl sıkıntılı dönemler geçiriyoruz git işini gücünü yap saçma sapan olaylarla meşgul etme. Biz de bakmak zorunda değiliz evet ama sustukça çok fazla oluyosun. Yeter artık gerçekten YETEEERRR!!Bizim de bi sabrımızın sınırı var
ELİF: Ya kaldırın şu kadının haberini ya bize ne zengin adam avcılına çıkan birinden yeter görmek istemiyorum onu ya daha önemli şeyler var düşünüp onlara üzülelim bu ne adam meraklı sından haber olayım diye yapmayacağı şey yok bıktık
SS: Nafaka ile ilgili kanunları vakit kaybetmeden güncellemeliyiz. Nafaka parası zenginleşme sebebi veya hiç çalışmadan emeklilik maaşı gibi olmamalıdır.
Tüm 13 yorumu okumak için tıklayın