Hayal Meal'in Tiyatro Sporu Gösterisi Trump Cadde'de

Mahşer-i Cümbüş Tiyatro Topluluğu'nun mezun olmuş son kursiyer grubu Hayal Meal, "Tiyatro Sporu Gösterisi" ile 12 Nisan Cumartesi günü Trump Cadde'de izleyicileriyle buluşacak.

08.04.2014 15:40 Hayal Meal


Restoranları ve tasarım mağazalarıyla farklılığını ortaya koyan Trump Cadde'de her hafta sonu dj performanslar, mini konserler, tek kişilik gösteriler, tiyatro oyunları ve daha fazlası ziyaretçilere sunulacak.

Altlı üstlü yerleştirilmiş, üzeri graffitilerle bezenmiş konteynerlerlarıyla İstanbul'un en yeni sosyal yaşam merkezi Trump Cadde, kapısından gireni neşeli bir atmosferde yolculuğa çıkaran keyifli bir dünya… 17'si yeme&içme olmak üzere toplam 25 markanın yer aldığı ve bahar aylarının gelmesiyle birlikte tam anlamıyla uçuşa geçen Trump Cadde, bu hafta sonu yine çok renkli etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Bu tiyatroyu hem seyret hem katıl!

Türkiye'de Modern Doğaçlama Tiyatro'nun öncülüğünü yapan Mahşer-i Cümbüş'ün ekolünden gelen Hayal Meal, Modern Doğaçlama Tiyatro serüvenine Trump Cadde'de devam ediyor. Hayal Meal, "Tiyatro Sporu Gösterisi" ile bu Cumartesi günü saat 16.30'da Trump Cadde'de sahneye çıkıyor!

Brunch eşliğinde keyifli Pazar sohbetleri…

Bahar aylarında Pazar sabahlarının vazgeçilmezi brunch sohbetleri de her hafta sonu Trump Cadde'de ruhunuzu canlandıracak.

Yok böyle bir caz…

Trump Cadde'de her hafta Cumartesi-Pazar günleri Uninvited Jazz grubu ile müzik şöleni yaşanacak.

DJ performans ile neşeli saatler

Alışveriş ve eğlencenin İstanbul'daki yeni adresi Trump Cadde her hafta sonu, DJ performansı ile ziyaretçilerine coşku dolu saatler vaat ediyor.

Açıldığı günden bu yana İstanbulluların akın ettiği, sosyal hayatın yeni buluşma noktası Trump Cadde; dj performanslar, tek kişilik gösteriler, tiyatro oyunları ve mini konserlerle müdavimlerini mutlu edecek.

Eğlencenin yeni adresi Trump Cadde!

Türkiye'nin ilk konteynerlı açık hava sosyal yaşam merkezi olan Trump Cadde, alışveriş ve eğlencenin İstanbul'daki yeni adresi. Limonata, Nezih Kebap, Al Fakheer, Plus Kitchen, Zouk Balık, Ranchero, Hoca'nın Yeri, Kuğu Pastanesi, Home Store Kahve, Cafe Bien Loti, Alaçatı Kumru Evi'nin aralarında bulunduğu 17 restoranı ve Fiorucci, Coca Coca Konsept, Sneakers&More, MatrakShop, BigShop, Kağıthane gibi 8 tasarım mağazasıyla Trump Cadde, sokağın özgür ruhunu, neşesini, rahatlığını yaşamak isteyenlerin kısa sürede vazgeçilmezi oldu.

Kaynak: Bültenler
İstanbul, Türkiye, Güncel