Hayatını kaybeden ABD'li rapçi Jarad Anthony Higgins'in özel jetinde kilolarca uyuşturucu madde ve silah ele geçirildi

Geçtiğimiz günlerde polisin özel uçağını aradığı esnasında havalimanında nöbet geçirerek hayatını kaybeden 21 yaşındaki Amerikalı ünlü rapçi Jarad Anthony Higgins'in uçağında 35 kilogram esrar, sentetik uyuşturucu madde ve 3 adet tabanca ele geçirildi.

11.12.2019 12:27 | Son Güncelleme: 11.12.2019 12:30

All Girls Are The Same, Lucid Girls, Robbery gibi şarkılarıyla bilinen ünlü rapçi Jarad Anthony Higgins, polis ve FBI'ın havaalanında özel uçağını ararken panikleyince uyuşturucu etkili ilaçlar içti. İlaçların etkisiyle nöbet geçiren rapçi yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Özel uçağı aranan rapçinin uçağında 35 kilogram esrar, sentetik uyuşturucu madde ve 3 adet tabanca ele geçirildi.

POLİSİ KARŞISINDA GÖRÜNCE UYUŞTURUCU ETKİLİ İLAÇLAR İÇTİ

Juice WRLD sahne adıyla bilinen 21 yaşındaki şarkıcı, polis ve FBI'ın özel jetini araması sonrası aniden rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Rapçi yer yer kendine gelse de tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Juice Wrld'ün polisleri görünce panikten uyuşturucu etkili ilaçları yuttuğu ve bunun sonrasında da hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

35 KG ESRAR, ÜÇ ADET TABANCA VE ÇOK SAYIDA MERMİ

Polisin konu hakkında yaptığı açıklamada uçağın bagajında 35 kilogram esrar, 6 şişe kodein şurubu, 9 mm 40 kalibrelik üç adet tabanca ve çok sayıda mermi bulunduğunu aktarıldı. Rapçinin iki güvenlik görevlisi, silah taşımaktan dolayı olay yerinde tutuklandı. Güvenlik görevlileri 30 Aralık'ta mahkemeye çıkarılacak.

Hayatını kaybeden ABD'li rapçi Jarad Anthony Higgins'in özel jetinde kilolarca uyuşturucu madde ve silah ele geçirildi

Magazin, Dünya

Kaynak: Euronews.com


HABER YORUMLARI (21)
ERA:şaşırmadım bunların normal vatandaşı bile kullanıyor esrarı kokaini bumu kullanmıycaktı 35 kilo varmış zulada demekki yolu uzundu daha uzun yola çıktı hemde geri dönüşü olmayan yola artık tabutunun içine koysunlar gittiği yerde çeksin bol bol :D:D :))
MASTİQUE:esrar uyusturucu degildir, keza sigara ve alkolden 100 kat daha az zararlidir. Herkes kolayca yetistirip icebildigi icin pazari olusturulmuyor
YAŞLI KURT:BİR ECNEBİ DAHA SONSUZ HAYATA, GERÇEK HAYATA GÖMÜLDÜ. ATEŞİ BOL OLA LOO
DURAN TEKERLEK:olur öyle şeyler. salıverin gitsin.
YANLIŞ:Nediyon la !!
HALİT BOSNASARAYLI:Sanat ve spor dünyası dediğimiz dünyadan hayır gelmez. Maalesef gençler ruhen ve bedenen zehirleniyorlar. Dünya korkunç bir gidişat içinde.
VOLKAN:''21 yaşındaki Amerikalı ünlü rapçi'' :D 21 yaşında nereye ünlüsün ya bırak bu işleri devlet su işleri
İCE CUBE:Volkan ne yaptı adam sana
VOLKAN:görün işte ünlü yaptığınız adamları :D mafya mafya
HİP-HOP:HAYRANLARININ ZEKA SEVİYESİ KONUMUZ DEĞİL ŞUAN AMA SENİN ARAŞTIRMADAN YAZAN ZEKA SEVİYEN TARTIŞILABİLİR.
Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
12.12.2019 04:39:08