Hd İskender Caddeye Çıkıyor

Alışveriş merkezlerinin olmazsa olmaz restoranlarından biri olan HD İskender'i bünyesinde barındıran HD Holding, bünyesine kattığı yeni markalarla büyümeye devam ediyor.

Hd İskender Caddeye Çıkıyor
06.12.2014 10:29 | Son Güncelleme: 06.12.2014 10:29

Toplam 140 şubesi bulunan HD Holding'in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaan Demirağ, "Bugüne kadar şubelerimizle alışveriş merkezlerinde olmayı tercih ettik ama şimdi yoğun yaya akışının olduğu yerlerde de restoranlar açmaya başladık" diyor.

Birçok alışveriş merkezinde, yemek katına gittiğinizde mutlaka göreceğiniz HD İskender ile artık, Kadıköy Rıhtım Caddesi ve Ankara Kızılay gibi yoğun yaya akışı olan, açık alanlarda da karşılaşabileceksiniz. Çünkü kuruluşundan bu yana alışveriş merkezlerinde şubeler açan şirket, artık caddelere de yöneldi.

AVM'lerde genellikle fast food markaların ağırlıklı yer aldığını, HD İskender'in ise restoran konseptiyle onlardan ayrıştığını belirten HD Holding'in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaan Demirağ, "Şubelerimizle alışveriş merkezlerinde olmayı tercih ettik ama şimdi yoğun yaya akışının olduğu yerlerde de restoranlar açmaya başladık. Türkiye genelindeki 57 HD İskender şubemizde yılda 10 milyonun üzerinde müşteri ağırlıyoruz" diyor.

Kaynak: Bültenler