07 Eylül 2018, 08:54

Hell Fest Filmi

Hell Fest Filmi

Hell Fest filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Hell Fest filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Üniversite öğrencisi bi genç kız olan Natalie, çocukluğundan beri en iyi arkadaşı olan Brooke ve onun ev arkadaşı Taylor ile birlikte Hell Fest'e gider. Bu festival Cadılar Bayramı'nda düzenlenen ve labirentleri, eğlenceli oyunları ve dev panayır alanıyla şehri dolaşan bir etkinliktir. Her yıl binlerce genç, kabuslardan çıkıp gelmiş gibi görünen korku karnavalında eğlenmek için Hell Fest'i takip etmektedir. Normal bir akşam olsa hep birlikte eğlenmek için dansa gidecek olan gençler, festivalde bir araya gelirler. Ama bir ziyaretçi için Hell Fest bir cazibe merkezi değil bir avlanma yeridir. Gözler önünde cinayet işleyip dekor ve kurgu kılıfına uydurabilmenin ve eğlenceye kendilerini kaptırmış dikkatsiz kurbanları kolaylıkla avlayabilmenin mümkün olduğu festival, bu yılki katılımcılar için oldukça tehlikeli olacaktır. Festivale gelenlerin sayısı ve damarlarında dolaşan adrenalin arttıkça, maskeli katil yüzünü, Natalie, Brooke, Taylor ve gece hayatta kalmak için onlarla birlikte savaşacak olan erkek arkadaşlarına çevirir. Gençler gözlerinin önünde gerçekleşen korkunç vahşetin bir kurgu olmadığını fark ettiklerinde yaşam savaşları başlayacaktır.

Gregory Plotkin’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Amy Forsyth, Reign Edwards, Bex Taylor-Klaus gibi isimler yer alıyor.


Yönetmen: Gregory Plotkin
Senaryo: William Penick, Christopher Sey, Seth M. Sherwood
Oyuncular: Bex Taylor-Klaus, Reign Edwards, Tony Todd, Amy Forsyth, Michael Tourek, Courtney Dietz, Elle Graham, Christian James, Matt Mercurio, Brooke Jaye Taylor, Mason Pike, John James Laws, Roby Attal, Benjamin Weaver, Alicia Rosato, Cecil Elmore Jr., Athena Akers, Quandae Stewart, Bobby Akers, Ashley Uecker, George Howard Adams, Aaron Gillespie, Ashley Brasel, Leon Croom, Milton Saul, Rio Ahn, Shaun McMillan
Filmin Türü: Korku
Orijinal Adı: Hell Fest
Yapımcı Firma: Tucker Tooley Entertainment
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dili: İngilizce
Vizyon Tarihi: 02.11.2018

Hell Fest Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Genç, Sinema
Kaynak: InterSinema.com