Her fabrika bir kaledir

Her fabrika bir kaledir DOSABSİAD, ekonomi ve sağlık alanında gerçekleştirdiği etkinliklerin yanı sıra milli duyguların toplumla paylaşılması konusunda da hassasiyetini muhafaza ediyor.

17.05.2020 19:15 | Son Güncelleme: 17.05.2020 19:16

Her fabrika bir kaledir

BURSA - DOSABSİAD, ekonomi ve sağlık alanında gerçekleştirdiği etkinliklerin yanı sıra milli duyguların toplumla paylaşılması konusunda da hassasiyetini muhafaza ediyor.

İş dünyasını doğrudan ilgilendiren konularda, etkin iletişim ve bilgilendirme refleksiyle bu dönemin öne çıkan kurumu olarak dikkat çeken DOSABSİAD, ekonomi ve sağlık alanında gerçekleştirdiği etkinliklerin yanı sıra milli duyguların toplumla paylaşılması konusunda da hassasiyetini muhafaza ediyor. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları da, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi yine salgınla mücadelenin kazanılması adına sokağa çıkma kısıtlamasının gölgesinde kaldı. Nilüfer Çevikel başkanlığındaki DOSABSİAD Yönetim Kurulu üyeleri, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı sebebiyle, DOSABSİAD Sosyal Tesisleri bünyesindeki halı sahada bir araya geldi. Ellerinde Türk Bayrakları ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Her Fabrika Bir Kaledir' sözlerinin yer aldığı pankartla poz verdi. Hep birlikte 'Ne Mutlu Türküm Diyene' diyerek, 19 Mayısı coşkuyla kutladı.

Her fabrika bir kaledir

Kaynak: İHA

Haberler››genel››Her fabrika bir kaledir - Haberler