' Herkes Birbirine Aşık… İlişki Durumu : Karışık '

Yönetmenliğini Bülent İşbilen'in yaptığı, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt'un yazdığı İlişki Durumu: Karışık Temmuz ayında izleyicisiyle buluşuyor.

' Herkes Birbirine Aşık… İlişki Durumu : Karışık '
26.06.2015 16:24 | Son Güncelleme: 26.06.2015 16:24

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin, Eda Ece, Gülden Avşaroğlu, Mert Türkoğlu ve Özlem Öçalmaz'ın oynadıkları İlişki durumu: Karışık, izleyicisine hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye sunuyor.

Birbirine benzemeyen dört karakterin aşk oyunlarının anlatıldığı dizide, 'mecburen' bir arada olmak zorunda kalan bir çiftin başlarına gelenleri izliyoruz.

Genel Konu:

Hikayemizde; ünlü dizi oyuncusu Can yıllardır Elif'i sevmektedir. Elif ise uzun süredir Murat'a aşıktır ve Can'ın aşkına karşılık vermez. Ne var ki, Murat da Elif'i 'kız kardeşi' gibi görmektedir. Çocukluklarından beri tanışan bu üçlü yıllar boyunca bu aşk düğümünün içinden çıkamazlar.

Derken bir gün hayatlarına Ayşegül girer ve her şey değişir.

Ayşegül kendisiyle birlikte neşe, aşk, heyecan ve eğlenceyi de beraberinde getirir ve işler karışmaya başlar.

Kaynak: Bültenler

Yorumlar (1)
BAHAR: İlişki durumu karışık çok güzel bir diziye benziyor bu diziyi hiçbir bölümünü kaçırmadan izleyeceğim inşallah Murat Elif ''in ona olan aşkını fark eder ve sevgili olurlar inşallah bol reytingli bir dizi olacak :))))