28 Haziran 2017, 10:16

Heyecanlanan Damat, Gelin Yerine Nikâh Şahidini Öptü; Sosyal Medya Yıkıldı!

Eskişehir'de nikâh masasında heyecanlanan damat, gelin yerine çocukluk arkadaşı olan nikâh şahidini öptü. Gelinin bile fark etmediği bu anlar ise izlenilen video ile ortaya çıktı.

Eskişehir'in İnönü ilçesinde gerçekleşen bir nikâh sırasında, damat heyecandan gelini öpmeyi unuttu. Nikâh şahidi olan arkadaşı ile öpüşen damadın, gülümseten bu görüntüleri ise nikah sonrasında izlenilen video ile fark edildi.

SOSYAL MEDYADA BEĞENİ REKORU KIRDI

Özellikle sosyal medyada bir çok kişi tarafından beğenilen ve yorumlanan videodaki neşe dolu anlar, çifte de güzel bir anı olarak kaldı.

"ALAY KONUSU OLDUM AMA ÇOK EĞLENDİK"

Arkadaşları tarafından olayın baş kahramanları ile röportaj da yapılırken, damat İlker Güçlü, "Gerçekten çok değişik bir durum oldu. Biz de videoda izleyince gördük. Daha önce o heyecan ve mutluluktan fark etmemiştik. Nikâh şahidi olan arkadaşım Abdullah çocukluk arkadaşım zaten. Yani onunla dalga geçerken, alay konusu ben oldum. Ama eğlendik, güzel bir anı oldu" dedi.


"HEDİYELERLE MEŞGULDUM, BENİ ÖPMEDİĞİNİ FARK ETMEDİM"

Videoyu izledikten sonra eğlendiklerini söyleyen gelin Nuriye Güçlü ise "Çok eğlendik. O an beni öpmediğini ya da öpmesi gerektiğini hiç fark etmedim. Bana ve İlker'e belediye tarafından hediyeler verilmişti. O esnada nedense ben de o hediyeler ile meşguldüm. Sonradan İlker'in beni öpmediğini fark ettim. Sorun da etmedim, güldük geçtik" diye konuştu.

Eskişehir, Evlilik, Komik - İlginç, Yaşam, Güncel
Kaynak: İHA


YORUMLAR