Hırsızlık yaparken yakalanan kadın "Korona testim pozitif bilginiz olsun" diyerek kurtulmaya çalıştı

Kahramanmaraş'ta, bir iş yerinde hırsızlık yaparken yakalanan anne ile kızı suçüstü yakalandı. Olay yerine gelen polis ekipleri kadınların üzerinde arama yapmak isteyince hırsızlardan birinin "Korona testim pozitif bilginiz olsun" demesi üzerine tedirginlik yaşandı.

02.07.2020 17:24 | Son Güncelleme: 02.07.2020 19:17

Kahramanmaraş'ta bir iş yerinden hırsızlık yaparken yakalanan anne ile kızına 900'er lira maske takmama cezası kesildi.

Olay, Dulkadiroğlu ilçesi Divanlı Mahallesindeki bir züccaciye satışı yapılan iş yerinde meydana geldi. İddiaya göre, iş yerine gelen Hacer G. ve kızı Burcu G. iş yerindeki saklama kabı, kaşık takımı, kül tablası, kahvaltılık ve aynayı alarak çantasına koydu.

Hırsızlık yaparken yakalanan kadın 'Korona testim pozitif bilginiz olsun' dedi

SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

İş yeri sahipleri hırsızlık yaptıklarını tespit ettikleri anne ile kızını suçüstü yakalayarak durumu polise bildirdi. Bu arada, iş yeri sahipleri kadınların çantasında çaldıkları ürünleri çıkartıp cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.

"BENİM KORONA TESTİM POZİTİF"

Olay yerine gelen polis ekipleri de kadınlar üzerinde arama yapmak isteyince Burcu G, "Benim korona testim pozitifti bilginiz olsun" demesi üzerine polis ekipleri ve çevredekilerde tedirginlik yaşadı.

Hırsızlık yaparken yakalanan kadın 'Korona testim pozitif bilginiz olsun' dedi

900'ER LİRA PARA CEZASI KESİLDİ

Burcu G. bu sırada polislerin yanında telefonla doktorunu arayarak konuşmaları polislere dinletti. Koronavirüse yakalandıktan sonra 15 gün karantinada kaldığını söyleyen hırsızlık şüphelisi kadın ve annesine maske takmamaktan 900'er lira para cezası kesildi.

İş yeri sahibi şikayetçi olmayınca kadınlar olay yerinden ayrıldı.

Hırsızlık yaparken yakalanan kadın ’Korona testim pozitif bilginiz olsun’ diyerek kurtulmaya çalıştı

Kaynak: İHA

Haberler››3. Sayfa››Hırsızlık yaparken yakalanan kadın 'Korona testim pozitif bilginiz olsun' diyerek kurtulmaya çalıştı - Haberler