21 Nisan 2017, 11:06

Hülya Avşar, Kızı Zehra'yı Okula Devam Etmesi İçin İkna Etti

Zehra Çilingiroğlu'nun Londra'daki okulunu bırakıp Türkiye'ye dönmesinin ardından devreye giren Hülya Avşar, kızını okula devam etmesi için ikna edip bir dizi önlem aldı.

Üniversite için geçen yıl  İngiltere'ye giden Zehra, ' Londra'nın kasvetli havasından bıktım' deyince devreye anne  Hülya Avşar girdi. Kızını okula devam etmesi için ikna eden Avşar Kızı, bir dizi önlem alıyor.

"OKULU BIRAKMIŞ DEĞİL, DEVAM EDECEK"

Takvim'de yer alan habere göre sanatçı  Hülya Avşar'la eski eşi  Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra'ya,  İngiltere havası iyi gelmedi. Geçtiğimiz yıl  Londra'daki University of  Westminster'e kabul edilen genç kız, burada İş Yönetimi ve Pazarlama eğitimi almaya başladı.  Yağmurlu havasıyla ünlü  Londra'ya alışamayan 19 yaşındaki genç kız, annesini de çok özleyince iyice bunaldı. Annesine düşkünlüğüyle bilinen Zehra, Paskalya tatilini fırsat bilip soluğu  İstanbul'daki ailesinin yanında aldı. Önceki gün Zehra hakkında aşkı Yasin Akkanat'ın hasretine daha fazla dayanamadığı için  Londra'daki okulunu bırakacağı yönünde haberler de çıkınca anne  Hülya Avşar devreye girdi. Ünlü sanatçı, "Zehra şu anda Paskalya tatilinde. Bu yüzden  Türkiye'de. Okulu bırakmış değil, devam edecek" dedi.


SENEYE EV TUTACAK

Hülya Avşar, Zehra'nın evden ilk kez ayrıldığı için geçici bir bocalama süresi yaşamasını çok normal karşıladı. Ancak Avşar Kızı, yurtta kalan Zehra'nın daha rahat etmesi için önümüzdeki dönem farklı bir yöntem deneyip  Londra'da üniversiteye yakın bir ev kiralayacak. Zehra'nın  İngiltere'de evde kalması taraftarı olmasa da onun rahatlığı için kesenin ağzını açacak olan  Hülya Avşar'ın önümüzdeki yıl sık sık  Londra'ya gidip kızının oraya alışmasına yardımcı olacağı da öğrenildi.


21 Nisan 2017 Cuma 11:06YORUMLAR