Huzurevi Sakinleri Moral Depoladı

Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’nde kalan yaşlılar, İstanbul ve Mudanya gezileriyle keyifli anlar yaşadı.

06.05.2015 17:09 Huzurevi Sakinleri Moral Depoladı
Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi'nde kalan yaşlılar, İstanbul ve Mudanya gezileriyle keyifli anlar yaşadı.

Huzurevi sakinlerinden nisan ayında doğanlar için sürpriz doğum günü Mudanya İstasyonu Sosyal Tesisleri'nde yapıldı. Huzurevi sakinleri, muhteşem deniz manzarasında yemeklerini yerken günün keyfini çıkardı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe imzalı doğum günü kutlama kartlarıyla doğum günü mutluluğu ikiye katlanan huzurevi sakinleri, Mudanya'yı da neşeyle gezdi.

Büyükşehir Belediye Huzurevi sakinleri, Suadiye Park Lions Kulübü'nün daveti ile baharı İstanbul'da karşıladılar. İstanbul Yıldız Park'ta yeşillikler arasında güzel bir kahvaltının ardından Ortaköy'den motora binip, boğazın güzelliklerini izleme fırsatı bulan yaşlılar, neşeli anlar yaşadılar. İstanbul'u denizden seyreden yaşlılardan bazıları ilk kez gördükleri İstanbul'un büyülü güzelliği karşısında şaşkınlıklarını ifade etti.

Yakın zamanda restorasyonu tamamlanan Ortaköy Camii'ni de ziyaret eden huzurevi sakinleri, İstanbul'da moral topladı. Huzurevi sakinlerinden Sabriye Taşeli, "Karşılama çok güzeldi. Hepimiz ayrı ayrı itibar gördük, kahvaltıdan tekne turuna her şey çok güzeldi. Çok memnun kaldım. Her şey fevkaladeydi" derken, Cumhur Gül, "Güzel bir organizasyondu. Davet eden kişiler bizimle çok ilgilendiler. İlk defa boğaz turu yaptım, çok güzeldi. Huzurevinde kalanlar için çok güzel bir organizasyondu" dedi. - BURSA

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Recep Altepe, İstanbul, Mudanya, Yerel

Kaynak: İHA