İçki Bardaklarını Sakladıkları Konuşulan Oktay Kaynarca'dan İlk Yorum

Sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafta içki bardaklarını sakladıkları konuşulan usta oyuncu Oktay Kaynarca, "Diğer fotoğraflara da bakın" yorumunu yaptı.

16.03.2018 09:18 | Son Güncelleme: 16.03.2018 09:20

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, önceki akşam arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek için Kadıköy'de bulunan bir mekanı seçti.

FOTOĞRAF SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞTÜ

Mekanda arkadaşlarıyla eğlenen Oktay Kaynarca'nın Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraf ise sosyal medyanın diline düştü.

İÇKİ BARDAKLARINI GİZLEDİLER Mİ?

Gecede sosyal medya hesaplarından paylaşmak için fotoğraf çekilen oyuncuların masadaki içki bardaklarını gizledikleri, buz kovasını ise masada bıraktıkları iddia edildi. Sosyal medyada da binlerce kullanıcı bu fotoğrafı yorumladı.

İçki Bardaklarını Sakladıkları Konuşulan Oktay Kaynarca'dan İlk Yorum

ŞAHAN'DAN OKTAY KAYNARCA'YA GÖNDERME

Kaynarca'nın paylaşımı, ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın da diline düştü. Instagram sayfasındaki hikayesinden Kaynarca'nın fotoğrafını paylaşan Gökbakar, fotoğrafın üzerine şu notu yazdı: "Ekibin hepsinin tek kol masa altında... Abiler ablalar rakı içiyorsanız afiyetle için... Kasmayın bu kadar yaa... Kim ne diyecek size, dese ne olur ayrıca? Kimler kimler neler yapıyor. Boşverin... Rakı balık yaptınız diye diziden mi atacaklar? Yok daha nerler... Keyfiniz bol olsun..."

İçki Bardaklarını Sakladıkları Konuşulan Oktay Kaynarca'dan İlk Yorum

OKTAY KAYNARCA'DAN CEVAP: DİĞER FOTOĞRAFLARA DA BAK

Kaynarca'dan ise Gökbakar'ın bu mesajına yanıt olarak şu paylaşım geldi: "Sevgili Şahan Gökbakar'a bizi bu kadar dikkatli ve iyi izlediği için teşekkür ederiz...Keşke diğer fotoğraflara da baksaydı :)))"

İçki Bardaklarını Sakladıkları Konuşulan Oktay Kaynarca’dan İlk Yorum
Yorumlar (74)
MUVAHHID: rakı bardakları gorulmuyor fakat buz kasesı orada soguk soguk duruyor bılınır kı soguk da ınsanı carpar
SEZAR: Nekadar zirto versa biraraya gelmis gunah isliyor kimin umrunda sendefterini doldur Ben kendi defterimi doldururum asagida bakkaliya kimin borcu cokmus tartilinca cikar icic zikim icin
...: (öncekinin devamı) Afrindeki olaylardan dolayı tv izlemiyor musunuz dışarı çıkmıyor musunuz, kahveye, bara, kebapçıya vs. . gitmiyor musunuz? akşam evinize gelince hanımınızla uyumuyor musunuz? Siz yas tutuyor musunuz ? Onlar izim evlatlarımız hepimiz çok üzülüyoruz ama her şeyin yeri ayrı. Oktay Kaynarca rakısını içmiş saklamış tüm derdimiz bu mu yani. Kimene!!!Siz yapmadığınız şeyler için bu adam ünlü toplumun gözünün önünde diye suçlamamalıyız. Siz evde keyif yapıyorken olmaz. İkiyüzlü olmayın!
Haberler››Magazin››İçki Bardaklarını Sakladıkları Konuşulan Oktay Kaynarca'dan İlk Yorum - Magazin