İhsan Kalkavan, Mansimov, Zafer Yıldırım ve Turgay Ciner'in Beşiktaş Üyelikleri Her An Düşebilir

Sicil BAŞKANI FİRUZ DRAHŞAN KENDİSİNE GELEN 20 DİLEKÇEYİ YÖNETİME VERDİĞİNİ VE ALACAKLARI KARARI BEKLEDİKLERİNİ AÇIKLADI Beşiktaş Genel Kurul Üyesi iken Kasımpaşa Spor Kulübü'ne kaydolan ve geçtiğimiz yılın Aralık ayında oynanan Beşiktaş maçının sonrasında, Siyah-Beyazlı kulübü hedef alan demeç ve tutumları ile dikkat çeken İhsan Kalkavan, Mübariz Mansimov, Zafer Yıldırım ve Turgay Ciner için son kararı yönetim kurulu verecek.

17.01.2014 11:08 | Son Güncelleme: 17.01.2014 11:08İhsan Kalkavan, Mansimov, Zafer Yıldırım ve Turgay Ciner'in Beşiktaş Üyelikleri Her An Düşebilir
Sicil BAŞKANI FİRUZ DRAHŞAN KENDİSİNE GELEN 20 DİLEKÇEYİ YÖNETİME VERDİĞİNİ VE ALACAKLARI KARARI BEKLEDİKLERİNİ AÇIKLADI

Beşiktaş Genel Kurul Üyesi iken Kulübü'ne kaydolan ve geçtiğimiz yılın Aralık ayında oynanan Beşiktaş maçının sonrasında, Siyah-Beyazlı kulübü hedef alan demeç ve tutumları ile dikkat çeken İhsan Kalkavan, Mübariz Mansimov, Zafer Yıldırım ve Turgay Ciner için son kararı yönetim kurulu verecek.

Sicil Kurulu Başkanı Firuz Drahşan, DHA'ya yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Bize ulaşan 20'yi aşkın dilekçe vardı ve hepsinde de sözü geçen dört kişinin Beşiktaş Kulübü'yle ilişkisinin kesilmesi yolunda karar verilmesi isteniyordu. Ben de tüzük gereği bu dilekçeleri yönetim kuruluna sundum. Onların vereceği karara göre hareket edeceğiz. Yönetim olumlu, ya da olumsuz kararını bize bildirecek, biz de kamuoyunu yapacağımız açıklama ile aydınlatacağız."

Bu açıklamadan sonra Ciner, Kalkavan, Yıldırım ve Mansimov'un yönetim kurulunun alacağı karardan sonra Beşiktaş üyeliklerinin sonlanmasının beklendiği öğrenildi.

İSTANBUL/ DHA

Mübariz Mansimov, Zafer Yıldırım, Turgay Ciner, Kasımpaşa, Politika, Güncel

Kaynak: DHA

24.01.2020 11:43:11