Adıyaman'da kaybolan 2 kardeşin otomobille kaçırıldığı iddia edildi

Adıyaman'da biri kadın 2 kişi tarafından bir otomobile bindirilerek kaçırıldığı iddia edilen yaşı küçük iki kardeşten haber alınamıyor.

15.06.2019 10:56

Anıyaman'ınİmamağa Mahallesi'nde ikamet eden 7 yaşındaki Savfan ile 12 yaşındaki ağabeyi Taha Çetinkaya iddiaya göre, biri kadın iki kişi tarafından plakası henüz tespit edilemeyen bir otomobile bindirilerek götürüldü.

Kimsenin tanımadığı her iki şahıs tarafından otomobile bindirilerek götürülen iki kardeşten bir daha haber alınamadı. Yaklaşık 1 yıldır eşinden ayrı olan ve mahkemenin verdiği vekaletle çocuklarına bakan aynı zamanda 5 yıl önce yaşadığı beyin kanamasından dolayı rahatsızlık yaşayan baba Seyfettin Çetinkaya ve yakınları durumu polis ekiplerine bildirdi.

POLİS ÇEVREDEKİ BÜTÜN KAMERALARI İNCELEDİ

Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri çevrede incelemelerde bulundu. Polis ekipleri her iki kardeşin fotoğraflarını alarak bulunması için çalışma başlattı. Polis ekipleri aynı zamanda bölgede bulunan bütün kameraları da incelemeye alırken her iki kardeşin otomobile bindirildiğini gören kişilerinde ifadelerine başvurdu. Şuan her yerde aranan her iki kardeşin bulunması için çalışmalar başlatıldı.

Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

Adıyaman'da kaybolan 2 kardeşin otomobille kaçırıldığı iddia edildi
Kaynak: İHA
3. Sayfa

YORUMLAR