İki Kız Çocuğunu Alıkoyma İddiasıyla Gözaltına Alınan Nihat Doğan'a Sevgilisi Birsen Bekgöz Sahip Çıktı

11 ve 16 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla gözaltına alınan ve sonrasında serbest bırakılan Türkücü Nihat Doğan'a sevgilisi Birsen Bekgöz sahip çıktı.

11.09.2018 10:25 | Son Güncelleme: 11.09.2018 11:15

Nihat Doğan, 11 ve 16 yaşındaki kız çocuklarına alıkoyma iddiasıyla göz altına alınmıştı. Ailelerin şikayeti üzerine polis merkezinde ifade veren Nihat Doğan serbest bırakılmıştı. Avukatı da olayın aslının olmadığını açıklayarak ortada bir suç unsurunun olmadığı açıklamasını yapmıştı. Olay sonrası sıkıntı yaşayan Nihat Doğan'a en büyük destek sevgilisi Birsen Bekgöz'den geldi.

Bekgöz, "Dürüstlüğünü sevdim, korkusuz olmanı; evladımı evladın gibi görmeni sevdim. Yalansızsız dolansız, net oluşunu; adam gibi adam olmanı sevdim. Kuyunu kazmak isteyenler var ya, Allah'ın izniyle kendi kuyularına elbet düşeceklerdir. Bu dünya yalan dünya derler ya; merak etme var bunun ucunda öbür dünya!Dur bakalım hele sen bir adım ötede! Bir insanı indirmeye çalışmak o kadar kolay değil! Birde o kişi Nihat Doğan'sa o asla doğru kişi değil" diyerek sevgilisine destek çıktı.

NİHAT DOĞAN'DAN KARŞILIK GECİKMEDİ

Nihat Doğan kendisini yalnız bırakmayan sevgilisine, "Hayatımda bunu bana düşündüren ilk kadınsın.şu güzel sözlerin ve güzel desteğinden sonra kurabileceğim tek cümle şu ki : sen benim hayatımın kadınıymışsın" diyeek karşılık verdi.

İki Kız Çocuğunu Alıkoyma İddiasıyla Gözaltına Alınan Nihat Doğan'a Sevgilisi Birsen Bekgöz Sahip Çıktı

Birsen Bekgöz, Nihat Doğan, Magazin


HABER YORUMLARI
18.01.2020 20:17:14