İki Kız Çocuğunu Alıkoyduğu İddia Edilen Nihat Doğan Takipsizlik Kararının Ardından Sosyal Medyada Coştu

11 ve 16 yaşındaki kız çocuklarını alıkoyduğu iddia edilen Nihat Doğan için savcılık takipsizlik kararı verdi. Nihat Doğan gelen haberden sonraki mutluluğunu sosyal medyadan şarkı söyleyerek takipçileriyle paylaştı.

13.10.2018 11:11 | Son Güncelleme: 13.10.2018 19:55

11 ve 16 yaşındaki kız çocuklarına alıkoyma iddiasıyla hakkında dava açılan Nihat Doğan için savcılık soruşturmayı tamamladı. Savcılık, kızların ailesinin şikayetinden vazgeçmesi nedeniyle Nihat Doğan hakkındaki soruşturmaya takipsizlik kararı verdi. Ünlü türkücü takipsizlik kararının ardından sosyal medyadan coştu. Arabada yüksek sesle müzik dinleyen şarkıcı, keyifli anlarını Instagram hesabından paylaştı.

TAKİPSİZLİK KARARI VERİLDİ

Türkücü Nihat Doğan hakkında 11 ve 16 yaşındaki kız kardeşlerin babasının şikayeti üzerine "iki kız çocuğunu alıkoyduğu" iddiasıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu Savcılığı'nca soruşturma başlatılmıştı. Ailenin ve çocukların ifadesini alan savcılığın, Nihat Doğan hakkındaki şikayetlerden vazgeçilmesi üzerine takipsizlik kararı verdiği öğrenildi.

İki Kız Çocuğunu Alıkoyduğu İddia Edilen Nihat Doğan Takipsizlik Kararının Ardından Sosyal Medyada Coştu

Nihat Doğan, Magazin


HABER YORUMLARI
24.01.2020 04:18:29