İki yaşındaki bebek annesinin ölümüne neden oldu

Belarus'ta 2 yaşındaki bir çocuk, annesi aracın camından kendisini almaya çalışırken camın kapama tuşuna bastı. Genç kadın, boynunun cama sıkışması sonucu hayatını kaybetti.

12.09.2019 14:38

Belarus'un Staroe Selo bölgesinde 31 Ağustos'ta ailesi ve arkadaşlarıyla 21. yaş gününü kutlayan Yulia Sharkom, görünmez kaza sonucu feci şekilde hayatını kaybetti.

CAMLA ARACIN ARASINA SIKIŞTI

Genç anne, 2 yaşındaki çocuğunu aracının ön koltuğunun yarı açık camından dışarı çıkarmaya çalışırken, küçük çocuk camın kapama tuşuna bastı. Boynu camla aracın arasına sıkışan anne, boğuldu.

EŞİ, KADINI BAYGIN HALDE BULDU

İki çocuk annesi kadının eşi Artur Sharkom, kazanın ardından eşini baygın olarak buldu. Eşini kurtarmak için camı kıran Artur, kadının baygın bedenini sıkıştığı yerden çıkardı.

8 GÜN SONRA HAYATINI KAYBETTİ

Kadın, eşinin çağrısının ardından olay yerine gelen ambulans tarafından hastaneye kaldırıldı. Boğulma sonucu beyin hasarı meydana gelen anne, tedavi gördüğü hastanede 8 gün sonra hayatını kaybetti.

İki yaşındaki bebek annesinin ölümüne neden oldu

Belarus, Anne, 3. Sayfa

Kaynak: İHA

YORUMLAR(40)
COSMOS:ölüm vakti ertelenmez
VATANDAŞ:bazı yorumları okuyunca insanlık nereye gidiyor demeden edemedim . . ölmüş birinin arkasından bile neler yazılmış Din mezhep ırk ayrımı yapmadan bi düşünün onuda Allah yarattı insan be insan . . .
EMRE GÜVEN:yalan ya bizim araç 2009 pejo bir gün elim camın arasında kaldı ama hiç bir baskı hissetmeden cama müdahale etmeden geri aşağı indi. yani orada bir şey olunca cam kapanmazsa güvenlik moduna giriyor
FİKO:fransız araçlarında var o özellik. Her arabada yok.
FEMİNİST BUSE:offf ne anaymış be ana gibi yar ukrayna gibi diyar olmaz.
KRAL:bari babasını da öldürmese. . aynı evde o çocukla kalmak geceleri çok zor olurdu
ÖKKEŞ BUR:kafamı buluyun lan
ADSIZ:keşke ikinizde yaşamasanız bu beyinle
SERT:BÜYÜNCE ÖMRÜ BOYUNCA PSİKOLOJİSİNİ DÜŞÜNEMİYORUM BARİ ÇOCUGA SÖYLEMESİNLER
BATU CEVAP:lafı nerenden anladın ?
Tüm 40 yorumu okumak için tıklayın