15 Mart 2019, 15:48

Evli Adama Akılalmaz Tuzak! Biri İlişkiye Girip Diğeri Kaydetti

Ankara'da evli adama ellerindeki görüntülerle şantaj yaparak para isteyen 5 kişi gözaltına alındı. Akılalmaz olayda kadınlardan birinin kurban olarak seçtikleri kişiyle ilişkiye girerken, diğerinin kaydettiği ortaya çıktı.

Ankara'da telefonla arayıp buluştukları C.A. adlı erkek ile ilişkiye girerken gizlice görüntüsünü çeken 2 kadın ve görüntülerle bu kişiye şantaj yaparak parasını almaya çalıştığı iddia edilen 3 erkek arkadaşı, polis operasyonuyla yakalandı.

BİRİ İLİŞKİYE GİRİP DİĞERİ KAYDETTİ

Olay, Yenimahalle ilçesinde meydana geldi. A.Y. ve H.D. adlı kadınlar, C.A.'yı telefonla arayarak buluşup, görüşmek istediklerini söyledi. C.A., kadınlar ile buluşup günlük kiraladığı eve gitti. C.A., burada kadınlardan biriyle ilişkiye girerken, diğeri gizlice cep telefonu kamerasıyla görüntü çekti. Kadınlar, daha sonra C.A.'nın cep telefonu ve cüzdanını alarak kaçtı.

PARA TALEP ETTİLER

Ardından kadınların erkek arkadaşları, C.A.'nın gizlice çekilen görüntüsünü flaş bellek ile iş yerine gönderip, görüntüyü ailesine verip, internet ortamında yayacaklarını söyleyerek para talep etti. C.A.'nın durumu polise bildirmesi üzerine soruşturma başlatıldı.

EŞ ZAMANLI BASKIN YAPILDI

Polis, C.A.'nın kadınlar ile buluştuğu bölgedeki güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. 2 kadının, farklı araçlarla buluşma noktasına bırakılıp, daha sonra alındığını belirleyen polis, kimliklerini belirlediği A.Y. ve H.D. adlı kadınlar ile erkek arkadaşları O.Y., E.Ü. ve U.E.'ni adreslerine eş zamanlı baskın yaptı. Operasyonda 5 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin sattığı cep telefonu da polis tarafından teslim alınarak sahibi C.A.'ya iade edildi.

Şüpheliler, emniyetteki işlemleri ardından adliyeye sevk edildi. A.Y., H.D. ve O.Y., 'yağma', 'şantaj', 'güveni kötüye kullanma' suçlarından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanırken, E.Ü. ve U.E. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

3. Sayfa, Güncel
Kaynak: DHAYORUMLAR (10)
KÖTÜLÜK KÖTÜDÜR: mantıklı ama etik değil
KİMBU: akillanmaz bunlar
GARİP: ıyı olmus yapıyon ökuz herseyın bir yolu var
SS: Ne olcakki karısı boşar bunu bide üstüne bilmem kaç bin tl lik nafaka sonra adam bakar etrafına para makam düşkünü kadın çok nasıl olsa ülkede...
BUG: yaptıgına şantaj derler böyle aşka montaj derler . . .