İlk Yerli Yapım Türk Çizgi Dizi Başkentli Çocuklar İle Buluştu

Cartoon Network'ün ilk yerli yapım çizgi dizisi Kral Şakir, kurulan etkinlik alanında Başkentli çocukları ağırladı.

21.10.2017 14:37 | Son Güncelleme: 21.10.2017 14:37İlk Yerli Yapım Türk Çizgi Dizi Başkentli Çocuklar İle Buluştu

Ankara sosyal yaşamının sevilen simalarının katıldığı etkinlikte, Varol Yaşaroğlu ile buluşma anında renkli anlar yaşandı.

Ankara cemiyet hayatının tanınmış isimleri çocuklarıyla beraber, sevilen çocuk kanalı Cartoon Network'ün ilk yerli yapım çizgi dizisi Kral Şakir'in Kentpark'ta kurulan etkinlik alanında buluştu. Düzenlenen özel davette Varol Yaşaroğlu, karikatürleri ile çocuklara Kral Şakir'in hikâyesini anlattı. Ankaralı bloggerlar ve çocuklarının da yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte; sanal gerçeklik atölyesi ile Kral Şakir'in gizemli dünyasında yolculuğa çıkıldı. Kral Şakir'i Cartoon Network ile buluşturan, Koca Kafalar'ın yaratıcısı, Fırıldak Ailesi'nin yapımcısı ve yaratıcısı Varol Yaşaroğlu, yarattığı yeni karakterin gördüğü ilgiden memnun olduğunu anlatarak "Böylesine sevilen bir çocuk kanalı olan Cartoon Network'ün ilk yerli yapım çizgi dizisini hayata geçirdiğimiz için çok mutlu ve gururluyuz. Biz Kral Şakir ve ailesini oluştururken çok eğlendik ve keyif aldık. Umarım çocuklar da aileler de tüm karakterleri en az bizim kadar sever" dedi.

ÇOCUKLAR, KRAL ŞAKİR'İ ÇİZDİ

Yer çekimsiz alanda galaksiler arası gezinme imkânına da sahip olan minikler, bol bol fotoğraf çektirdi. Tepe taklak görüntüleri ile kahkahaya boğulan çocukların eğlencesi, sevilen karakterler Fil Necati ve Canan'ın etkinlik alanına gelmesi ile katlandı. Etkinlik sonunda hediyelerine kavuşan çocuklar unutulmaz bir akşam yaşadı. Aileleri de unutmayan Kentpark AVM misafirlerini etkinlik boyunca Arabica Coffee'nin birbirinden lezzetli kahveleri ile ağırladı.


Varol Yaşaroğlu, Güncel

Kaynak: Bültenler

17.01.2020 22:12:29