İnci, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'da

İnci, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'da moda tasarımcılarını desteklemeye devam ediyor

11.03.2014 14:57 | Son Güncelleme: 11.03.2014 14:57İnci, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'da

İnci Deri, Mercedes-Benz Fashion Week süresince Ece Gözen, Gamze Saraçoğlu, Gül Ağış, Nihan Buruk, Raissa&Vanessa, Zeynep Erdoğan ve Zeynep Mayruk defilelerinde 175 çift İnci ayakkabı sergileyecek

Türkiye'nin önde gelen ayakkabı ve aksesuar moda markası İnci Deri, Türkiye'nin ve dünyanın en başarılı moda tasarımcılarının 2014 Sonbahar – Kış koleksiyonlarını sergileyeceği Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'da Türk tasarımcılara destek veriyor.

Bu yıl, 10 -14 Mart tarihleri arasında Antrepo 3, Tophane'de gerçekleşecek olan moda haftasında Türkiye'nin önde gelen 7 moda tasarımcısı , 2014 Sonbahar – Kış koleksiyonlarını İnci'nin özel olarak ürettiği ayakkabı ve çantalarla tamamlayacak.

İnci Deri; Bu Yıl da IFW'e En Fazla Ayakkabı ve Aksesuar Veren Marka Oldu

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul süresince Türk tasarımcılar arasından Ece Gözen, Gamze Saraçoğlu, Gül Ağış, Nihan Buruk, Raissa&Vanessa, Zeynep Erdoğan ve Zeynep Mayruk defilelerinde konseptlerini tamamlayan toplam 175 çift İnci ayakkabı sergileyecek.

Ece Gözen, Gamze Saraçoğlu ve Raissa&Vanessa defilelerinde tasarımcıların çizdiği ayakkabılar İnci tarafından üretilirken, Gül Ağış, Zeynep Erdoğan ve Zeynep Mayruk İnci Deri tarafından tasarlanan ayakkabıları kombinlerinde kullanıyor olacak. Aynı zamanda erkek modasını da yakından takip eden ve yön veren İnci Deri bu sene Nihan Buruk defilesi için ise erkek ayakkabıları ve erkek çantası üretiyor.


Zeynep Erdoğan, Mercedes Benz, Nihan Buruk, İstanbul, Güncel

Kaynak: Bültenler

19.01.2020 02:44:46