İngilizler yazdı! Daniel Sturridge, Trabzonspor'a yakın

İngiliz basını, forvet arayışlarını sürdüren Trabzonspor'un, Liverpool'un golcüsü Daniel Sturridge'ı kadrosuna katmaya çok yakın olduğunu yazdı.

29.07.2019 21:41 | Son Güncelleme: 29.07.2019 21:47
Yorumlar (19)
ALİ GUZU BOŞGAN FENEVBAZE ŞAMPUAN: Trabzon eren derdiyok ile mustafa pektemeki kaçırmayacaktı yerli kontenjandan
MARJİNAL BJK: Tabi tabi mesela şöyle düşünebiliriz DANİEL STURRİDGE Rusyanın Moskova takımlarından birine gitse yada Zenith Petersburg''a gitse İngiltereden Trabzona daha yakın bir mesafeye gelmiş olacaktır bu bakımdan bu haberde haklılık ve doğruluk payı vardır diye düşünebiliriz değil mi ?
BZZTT: çok sakatlanıyor
VEZİR: ALSIN TARABZONA YAKISIR DA . . SONU SONRA FENERBAHCE GIBI YARDIM TOPLAMAYA DONERSE O KOTU :)
ZE ZE: devlet baba sağ olsun hizmet trabzon halkına trabzonspora
0 0
-HALKTAN ; DEGIL: TOPLUYOR ZATEN AMA DEVLETTEN TOPLUYOR
1 2
OKURKEN UTANDIM: Hepinize yazıklar olsun elin ingilizi için birbirinize demediğinizi bırakmıyorsunuz. Futbolu futbol kuralları içinde centilmence tartışabilirsiniz ama ne o öyle biri çıkmış Yozgat''ın adından rahatsız biri güzelim Trabzondan rum şehri diye bahsetmiş ayıp beyler kendinize gelin Türk ruhuna ve Türklüğünüze yakışmayacak sözler yazmayın.
TREBZUNLU: SENDEMI RUM SUN
0 1
TRABZONLU PONTUSLU RUM: IYI OYUNCU
MEMLEKET TRABZON: YOZGATLILARA BAK HELE TROBZONA LAF EDİYORSUNUZ YOZGAT KACINCI LİGDE KARDEŞŞ ONU GEÇTİM ÖNCE SEHRİNİZİN TAKIMINI TUTUN ÖYLE İSTANBUL TAKIMLARINI TUTATARAK SEVİNİRSİNİZ ANCA ÖLÜMÜNE TRABZON ŞİMDİ UZAKDA AGLAYIN TRABZON ADAMI AGLATIR KOÇLAR
BABA61: ÇILDIRIIINNN FENEVVVVV AGLAMAA ŞAMPİYON TRABZONUMM OLEYYYYY NASILDA ÜZÜLDÜLER ŞUNLARA BAK AGLIYCAKSANIZ HABERDE OKUMAYIN FENEVV BAHCELILER
VATANDAS: BASLIGA BAK SON DAKIKA DUNYACA UNLU FUTBOLCU BAKALIM NASIL ALCANIZ TRABZONA FB ISTEDIGI FULBOLCUYU ALIR SIZ FB BAS KOYAMAZSINIZ FB ISTEMIS ALAMAMIS TRABZON ALCAK SIZ ILK ONCE DEVLETE OLAN BORCUNUZU ODEYIN ONDAN SONRA DUNYACA UNLU FUTBOLCU ALIN
DİLENCİLER: VATANDAŞ HAKLI. Borcu olanlar once borcunu ödesin. Milletten para dilenerek futbolcu almaya kalkmasın kimse.
3 1
COSKUN CAKIROGLU: RUM TAKIMINA RUM OYUNCU
SALİHPROBABA: Yazıklar olsun kıskanç kötü söz sahibinindir. Yuh seni nasıl yetiştirmişler. TCK''da bu bir suçtur.
2 7
YOZGATLI ŞEVKİ: Tepe tepe kullansınlar. Kıbrıs takımına elenen Trabzon takım mı?
COŞKUN ÇAKIROĞLU: MEMLEKETİNİN NE OLDUĞU İLK HECESİNDEN BELLİ OLANA BAK HELE KUTSAL TOPRAKLAR TRABZONA LAF ETMİŞ UTANMADAN HEY ALLAH IM ELEŞTİRENE BAK ''yoz''gatLI:)))
2 2
ŞEVKİ SAVAR: Köy takımlarına elenen gs-fb ne kadar takımsa Trabzon da o kadar takım. Bu sene herkese göstericez, takım nasıl olurmuş.
4 7
HAKAN: İmzayı ! istanbulda attırın. . Yoksa sıkıntı olur :)