İngilizlerden Vedat Muriç'e büyük övgü!

İngiltere-Kosova maçını izleyen İngiliz taraftarlar, Fenerbahçe'nin golcü oyuncusu Vedat Muriç'e hayran kaldı.

11.09.2019 19:00

Fenerbahçe kariyerine harika bir başlangıç yapan Vedat Muriç, Kosova'nın İngiltere'ye 5-3 yenildiği maçta 1 gol ve 2 asist ile mücadele ederek büyük alkış aldı. İngilizlerde Tottenham'ın izlediği belirtilen Kosovalı golcüye hayran oldu. Maç boyunca ve sonrasında Muriç'e sosyal medyadan övgü dolu sözler söyleyen İngilizler, Twitter'dan görüşlerini paylaştılar.

''HARRY KANE'DEN İYİ OYNUYOR''

5-3 İngiltere'nin galibiyetiyle sonuçlanan maçta İngiliz taraftarları, ''Vedat Muriqi, Harry Kane'den iyi'', '' Muriqi, Harry Kane'den iyi oynadı. Muriqi'nin değeri 2.5 milyon euro, Kane'in ise 150 milyon euro'', ''Muriqi, dünyanın düşündüğü Harry Kane gibi oynuyor'', ''Vedat Muriqi, Maguire ve Keane karşısında üstünlük sağladı'' ve ''Vedat Muriqi kim? İngiltere'yi paramparça ediyor. Nasıl bir performans!'' tweetleri attılar.

(Sporx)

İngilizlerden Vedat Muriç'e büyük övgü!

Vedat Muriç, Fenerbahçe, İngiltere, Kosova, Spor

YORUMLAR(19)
HELL FORCE:transferde ne FALCAO yu tanırım ne de MURİÇ i en kral transfer Nihat Özdemir dir
27:fener çok para kazanacak bu işten. gelsin paralar. paralar paralar bozulmasın aralar.
COMOLOKKO61:Sana mı gelecek, kesin fakirsindir milletin aldığı paraya bu kadar sevinç niye ?
TEAM SYSTEM:Her yerde dili dışarıda , fotoğraflarının 90''nı dili dışarıda çekiliyor dil kasları ile ilgili bir sorunumu var yada dili ağzına sığmıyor mu ?
KORKANINÇOCUĞUOLMAZ:Biz alamadık diye adamı kötüleyenler var tabiki falcao ile kıyaslanamaz ama Vedat çok iyi bir golcü.
TARAFSIZ:Şişirin şişirin. . Adam penaltıdan bi gol attı ne övdünüz be
MADAMEL MALCAO:şişirmek mi doğru malcao yu şişirelim kardeşim adam yürekli ve istekli bir şekilde oynuyor iyide oynuyor kıskanmaya gerek yok penaltı harici 2 asisti var ayrıca ingiltere gibi turnuvanın en değerli takımına 1 gol 2 asist oynamak kaneden iyi oynamak büyük bir başarı ve sen şişiriliyor diyorsun
KOMİK CİNCON::))))))))) Emekliye bir tek tek ev anahtarı vermediğiniz kaldı
ADINIZI YAZIN:fenere yakisiyorsun kocum benim bastir golerini fener icin
SHIKECI FENEV:BIZ HERHALDE BASKA MACI IZLEDIK. SISIRMEYIN BU KADAR PENALTI GÖLÜNDEN BASKA NE YAPTI. BEN SAHSEN MACI TAM DIREK IZLEDIM _DAZN KANALINDAN BIZIM GAZETELERIN SISIRMESI. BIRDE EMRE BOL MUDUR DARMIDIR NEDIR SAKAÖLLI KERTENLKELE CIKIP VEDAT FALCAO DAN FAZLA GOL ATAR DIYEREK SISIRIYOR. SANKI TR de MACINI IZLEMIS GIBI FALCAO nun
Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın