13 Ocak 2018, 12:01

İngiltere'nin En Genç ve En Ateşli Büyükannesi: Kızıma "Ablam" Diyorum Kimse Şaşırmıyor

İngiltere'nin en genç büyükannesi olan 35 yaşındaki Carrie Hilton, aynı zamanda en ateşli büyükanne olarak da oldukça konuşuluyor.

 İngiltere'nin en genç ve en görkemli anneannesi 35 yaşındaki Carrie Hilton. 17 yaşında kızı Clareice'i doğuran ateşli büyükanne, kızının da 18 yaşında doğum yapmasıyla yaşıtlarının henüz yeni evlendiği çağda büyükanne oldu.

67 BİN LİRA HARCADI

Carrie göğüs implantı da dahil olmak üzere kozmetik tedavilerine toplam 13 bin sterlin (yaklaşık 67 bin TL) harcamış. Aynı zamanda kick box sporcusu olan genç kadın, bir medya firmasında satış müdürü olarak çalışıyor.

KIZI İÇİN "ABLAM" DİYOR, HERKES İNANIYOR

İngiltere'nin Bolton şehrinde yaşayan insanlara kızıyla kardeş olduklarını hatta kızının kendisinin ablası olduğunu söylediğini ve kimsenin bunu garipsemediğini söylüyor. Carrie haftada beş gün kick box yaptığını ve formunu buna borçlu olduğunu ifade ediyor.

Kızı kendisine "anne" diye seslendiğinde çevredekilerin bunu garipsediğini söyleyen kadın, eğer bir erkeği reddetmek isterse büyükanne olduğu silahını kullandığını söylüyor.

DÜNYANIN EN GENÇ BÜYÜKANNESİ 23 YAŞINDA

 Romanya'nın Investi köyünden Rifca Stanescu'nun 2012'de, sadece 23 yaşındayken dünyanın en küçük büyükannesi olduğuna inanılıyor. Kızı Maria'yı 12 yaşında doğuran kadın, engel olmak istemesine rağmen kızının da 11 yaşında doğum yapmasıyla bu talihsiz ünvanı almıştı.

İngiltere
13 Ocak 2018 Cumartesi 12:01YORUMLAR (76)
KEKO İLE MEMİS: Horr horr horrr 8ci benden olsun hoorrr
KEKO İLE MEMİS: Lennnn tutmayin beni 8 cocukda benn lennnn
AKGENÇLİK: tmm da bir de başını kapasan ablacım herşey çok daha iyi olacak ben cennete giderken senin gibi alımlı bir bayanın cehenneme gitmesine gönlüm el vermiyor senin için dua edicem
HÜSNÜ ÇOBAN: çüşşşşşşşşşşşşşşşşşş
DEVE: Tanışmak isterim.Merhaba bayan. Ben deve
ZLATAN TATLISES: HEM AÇSIN HEMDE KADINA 50 YAŞINDA GÖSTERİYO DİYOSUN YA BRO YEMEZLER SOLUKSUZ GİDERSİN VERSE
SON : Kadın Türkiye de değil ama yurdumun abazanlarının ağzının suyu taa Ingiltereye akmış
CCC: Maşallah diyelim ne diyelim.
CRN: Kendisi 12 yaşında, kızı da 11 yaşında doğum yapmış. Sonra da en genç büyükanneymiş. Böyle ünvan olmaz olsun!
ROBERTO: Kadının Ateşı çıkmış Dr.çağır Açıl.
Tüm 76 yorumu okumak için tıklayın