Takipçisinin Bedduası Bergüzar Korel'i Çıldırttı

Sosyal medya hesabı Instagram'dan Gezi Parkı olaylarında yürüdüğü için eleştirilen Bergüzar Korel, açtı ağzını yumdu gözünü.

08.09.2015 08:54 | Son Güncelleme: 08.09.2015 09:50Takipçisinin Bedduası Bergüzar Korel'i Çıldırttı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 'dan kendisine gelen eleştirilere sert tepkiyle yanıt verdi.

"AĞAÇLAR KESİLİYOR DİYE YÜRÜYORDUNUZ, ŞİMDİ ASKERLERİMİZ GİDİYOR"

Gezi Parkı olaylarında eşi Halit Ergenç ile birlikte yürüyen Bergüzar Korel, bir takipçisi tarafından "Kocanla ağaçlar kesiliyor diye en önden yürüyordunuz. Şimdi fidanlarımız askerlerimiz gidiyor, sesiniz çıkmıyor. Sen de yetiştiriyorsun bir tane Allah büyüktür" ifadeleriyle eleştirildi. Takipçisinin yorumu Instagram hesabından paylaşan Korel, şunları söyledi:

"ÇOCUĞUN ÖLSÜN DİYE MESAJLAR ATTINIZ"

"Yıllardır her türlü saldırılarınıza, iftiralarınıza karşı nezaketimi, saygımı, insanlığımı korudum. Bana ve aileme buralarda yaptığınız zulme boyun eğmedim. Siyaset üzerinden küfür ettiniz sanki yanımdaymışcasına oy pusulasına beraber damga basmışım gibi sadece size uymadığımı düşündüğünüz için insan olduğumu unutarak karşı olduğunuz tüm siyasi partilerle adımı andınız. Herhangi bir mecrada siyasi parti propagandası yapmamışken ağzımdan siyasi hiçbir cümle çıkmamışken beni damgaladınız. Ne fahişeliğim kaldı ne teröristliğim ne şeytanlığım. Hayvan sevdim aşağıladınız sadece çocuk olduğu için yapılanlara sesimi çıkardım kendi ülkenin çocukları için ne yapıyosun diye hesap sordunuz!! Zamanında çocuğun ölsün diye mesajlar attınız, çocuğum sokağa çıktığında mahalledeki çocuklar gelip senin ölmeni istiyorlarmış doğru mu diye sorduğunda diğer çocuklar yavrumu nasıl sakinleştireceğimi bilemedim! Ama bugünkü şu beddua kadar iğrenci olmamıştı hayatımda! Bir anneden beni tanımayan bir insandan böylesine bir beddua aldığımdan beri artık beni hiçbir şey şaşırtamaz derken ellerimin titremesine mani olamıyor bu yazıyı yazmakta zorlanıyorum!


Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Instagram, Magazin, Güncel

HABER YORUMLARI
25.01.2020 19:53:56