14 Temmuz 2018, 14:41

İntizar İle Eşcinsel Görüntüleri Ortaya Çıkan Sinem Gedik, Avukatı Aracılığıyla Açıklama Yaptı

Mustafa Ceceli'nin olaylı bir şekilde boşandığı eşi Sinem Gedik, şarkıcı İntizar ile eşcinsel ilişki yaşadığı haberlerine avukatı aracılığıyla açıklama yaptı.

Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik'in şarkıcı İntizar ile eşcinsel ilişkisinin ayyuka çıkmasından sonraİntizar'ın yapım şirketi açıklama yapmıştı.Şirketin sahibi Polat Yağcıİntizar ile tüm bağlarını kopardığını sosyal medya üzerindenduyurmuştu. Sinem Gedik ise çıkan haberlere karşılık avukatı aracılığıyla kamoyu açıklaması yaptı.

MUSTAFA CECELİ VELAYET DAVASINA GÖRÜNTÜLERİ EKLEDİ

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'nin velayet davasında eski eşi Sinem Gedik'in şarkıcı İntizar ile eşcinsel görüntülerini dosyaya eklemesi basına sızan haberlere tedbir olarak Sinem Gedik avukatı aracılığıyla yaptı.

İşte Sinem Gedik'in Avukatının açıklaması;

Mustafa Ceceli,Sinem Gedik
14 Temmuz 2018 Cumartesi 14:41YORUMLAR (155)
MONA LİSA: Bir annenin bu duruma dusmesi gercekten cok korkunc. O cocugun isitecegi laflari dusunmek bile istemiyorum. Bu iliskinin bosanmadan sonra oldugunu dusunuyorum. Keske Mustafa Ceceli dava acmadan once eski esiyle konusarak velayeti almak isteseydi Ben ona adam derdim. Hic de cocugunu dusunen baba hareketi degil bunlar
AYŞE: Aklı yerinde olan kimse böyle bir anneye çocuğunu emanet etmez. Bu çok kötü çok çirkin bi görüntü açıklaması yok. Empati kurun kendi çocuğunuzu böyle bir anneye bırakır mısınız? Bugün bunu yapan yarın neler yapmaz başına gelen her kötü olayda saçmalama şansın yok eğer çocuğun varsa
BARQKURE: Ne olursa olsun Bir baba Çocuğunun Annesine bunu yapmamalı Bu çocuk ileride anne ve babasına karşı inanılmaz bir tepki verecektir Buraya yazıyorumm. . . . .
PUSU: Herkes adama yükleniyor tam tersi bir durum olsa idi Ceceli bir adamla görüntülense idi böyle hoş görülümü olucaktınız bırakınız bu işleri eden bulur demiş atalar .. He heee yayın yasagı evet millet gördü göreceğini ..
ADINIZI YAZIN: Allahım bütün çocukları korusun, çok üzücü bir durum insanoğlu sadece kendini düşünerek bunu yapmamalı, Dünya tatlısı bir günahsız çocuk
Tüm 155 yorumu okumak için tıklayın