14 Temmuz 2018, 13:03

Tuzağa Düşürdükleri İş Adamıyla Bankacı Cinsel İlişkiye Girdi, Falcı Şantaj Yaptı

Kıbrıs'ta, iş adamını tuzağa düşürmek için cinsel ilişkiye giren bankacı ve ilişki görüntüleriyle şantaj yapan falcıların çetesi çökertildi. Gözaltına alınan 2'si kadın 4 kişi tutuklandı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde T.A. adlı iş adamını tuzağa düşürerek cinsel ilişki görüntüleriyle şantaj yapan çete çökertildi. Olayla ilgili gözaltına alınan 2'si kadın, 4 kişi tutuklandı.

EVİNE KAMERA YERLEŞTİRDİLER

İş adamı T.A.'ya 4 milyon lira borcu olan Süleyman D.; parayı ödememek için bankacı Didem U., falcılık yaptığı belirtilen Arife Ö. ve Muharrem T. ile plan yaptı. Planın ardından harekete geçen şüpheliler, Didem U.'nun evine gizli kamera yerleştirdi.

İŞ ADAMI İLE BİRLİKTE OLDU

Ardından Didem U., önceden tanıdığı iş adamı T.A.'yı evine davet edip, birlikte oldu. Didem U., daha sonra elindeki görüntüleri Süleyman D.'ye ulaştırdı. Süleyman D. de, T.A.'ya şantaj yaparak, elinde görüntülerinin olduğunu ve borcunun silinmesini istedi.

POLİS ÖZEL EKİP KURDU

Görüntülerden çekinmediğini belirten T.A. ise Süleyman D.'ye borcunu ödemesini söyledi. T.A. daha sonra polise giderek kendisine görüntülerle şantaj yapıldığı şikayetinde bulundu. Şikayet üzerine özel ekip kuran polis, şüphelileri takibe aldı. Takibin sonucunda şüphelilere yönelik Lefkoşa ve Girne'de eş zamanlı operasyon yapıldı.

ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİNİ İHLAL VE ŞANTAJDAN GÖZALTINA ALINDI

Süleyman D., Didem U., Arife Ö. ve Muharrem T., 'özel hayatın gizliliğini ihlal' ve 'şantaj' suçlamasıyla gözaltına alındı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda birçok gizli görüntü ve ses kaydı ele geçirildi.

4 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Sorgularının ardından mahkemeye çıkarılan 4 şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

14 Temmuz 2018 Cumartesi 13:03YORUMLAR