Işın Karaca'nın Tuğrul Odabaş'tan boşanma nedeni ortaya çıktı

3 yıllık eşi Tuğrul Odabaş ile evliliğini tek celsede anlaşmalı olarak bitiren Işın Karaca'nın boşanma nedeni ortaya çıktı.

12.11.2019 16:34 | Son Güncelleme: 12.11.2019 16:34

arkadaşı Tuğrul Odabaş'la 3'üncü evliliğini yapan ve mutlu bir birliktelik sürdüren şarkıcı Işın Karaca, geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde eşinden boşanma kararı almıştı. Aldıkları kararla hayranlarını üzen ünlü çiftin boşanma nedeni belli oldu.

"ANLAŞAMADIK BİTTİ" DEMİŞTİ

Özel hayatında bir türlü mutluluğu yakalayamayan Türk popunun güçlü yorumcularından olan Işın Karaca, 3 yıl önce 2016 yılında evlendiği Tuğrul Odabaş'ından anlaşmalı olarak boşanmıi çiftin birbirlerinden maddi manevi hiçbir talepleri olmamıştı. Karaca'nın boşanma sonrası "Anlaşamadık bitti işte. Bu kadar net arkadaşlar" ifadelerinden sonra Odabaş'ın "Neden boşandığımızı ben de bilmiyorum" açıklamasıyla kafa karıştırmıştı. Ancak çiftle ilgili ortaya atılan bir iddia duyanları şaşırttı.

ÇILGINA DÖNDÜ

İddiaya göre, Karaca, Odabaş'ın yakın çevresine "Atları, Işın'a aldırıyorum. Parasını ona ödetiyorum. Haradaki tüm iyi atları aldırdım." dediğini duyunca çılgına döndü. Bunun üzerine ünlü popçu, eşini boşadı.

"ATÇILIĞI BIRAKTIĞIMIZDAN DOLAYI"

Odabaş'ın boşandıktan sonra yaptığı ilk iş ise Işın Karaca ile birlikte aldıkları atları satışa çıkarmak oldu. 11 yarış atından ilkini önceki gün satışa çıkardı. İnternet üzerinden atları için alıcı bulmaya çalışan Odabaş, iki yaşındaki tayına 125 bin TL fiyat biçti. Atını satılığa çıkaran Tuğrul Odabaş, ilana "Atçılığı bıraktığımızdan dolayı" notu düştü.

Işın Karaca'nın Tuğrul Odabaş'tan boşanma nedeni ortaya çıktı

Işın Karaca, Çocukluk, Magazin


HABER YORUMLARI (13)
NAMUS:namus için boşanmış olabilirler :)
HAN:bunların evlilik süresi 3 gün ile3 ay arasıdır. 3yıl çok bile durmuş
AVNİ:aslım naneli şekerim nerdesin bebişim.avnin geldi.
MEKANIN SAHİBİ:avni mekana gelmedi daha aslı, gelince haber ederim kardaş
ASLININ ANNESİ:kızımın peşini bırak
SORGU:aslınada beni götür ona bir göstereyim ( seni)
ZÜHTÜ:Aslı bu saatlerde meşgul oluyor gelemez
AVNİ:sen kimsin la
NUR:Eger Adam gercekten bu tür konustuysa, Isin Hanim cok hakli. Kim olsa bosanir. Evlilikte veya aile icinde böyle davranmak saniyorum bir tek bizim topluma özgü. Cok cirkin, calisan insana bu Kadar yüklenmek, iyi niyetini kötüye kullanmak. Adam degil misin, git sen de calis. Ama az, ama cok evine para getir degil mi?
ERCAN:aaaaaaaaaa işi gücü bıraktık şaştık kaldık kimdi bunlar yahu merak eden varmıdır
Tüm 13 yorumu okumak için tıklayın
13.11.2019 14:37:03