İsmail Dursun Kuzucu Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde İyi Parti Kırıkkale Yahşihan belediye başkan adayı olan İsmail Dursun Kuzucu isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu.

02.04.2019 15:12 İsmail Dursun Kuzucu Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde İyi Parti Kırıkkale Yahşihan belediye başkan adayı olan İsmail Dursun Kuzucu isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu. Kırıkkale Yahşihan ilçesinde toplam 5 aday ile yarışan İsmail Dursun Kuzucu isimli İyi Parti adayının aldığı oy oranını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye, 31 Mart'ta belediye başkanı, belediye meclis üyesi ve muhtarlarını seçmek için sandığa gitti. Partilerin hummalı çalışmaları sonucu sandıklar açıldı ve yerel seçimde adayların aldığı oy oranları belli oldu. Peki 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde İyi Parti Kırıkkale Yahşihan adayı İsmail Dursun Kuzucu kimdir? İyi Parti Kırıkkale Yahşihan adayı İsmail Dursun Kuzucu yüzde kaç oy aldı?

İsmail Dursun Kuzucu Oy Oranları ve Seçim Sonuçları

31 Mart yerel seçimlerinde İyi Parti Kırıkkale Yahşihan belediye başkan adayı olarak gösterilen İsmail Dursun Kuzucu Yahşihan ilçesinde % 9,98 oranında oy almıştır. Yahşihan ilçesinde % 9,98 oranında oy olan İsmail Dursun Kuzucu adlı İyi Parti adayı toplamda 1.205 adet oy sayısına ulaştı.

İsmail Dursun Kuzucu Kimdir?

1955 yılında Çelebi ilçesinde doğan İsmail Dursun Kuzucu, ilkokulu Karaağaç köyünde tamamladı. Atatürk İlk Öğretmen Okulundan mezun olduktan sonra öğretmenliğe atanan Kuzucu, birçok ilde görev yaptıktan sonra 2012 yılında emekli oldu. İyi Parti İl Genel Meclis üyesi de olan Kuzucu, evli ve 3 çocuk babası.

Kırıkkale Yahşihan ilçesinde AK Parti, CHP, MHP, DSP, VP adaylarının aldığı oy oranlarını detaylı olarak incelemek istiyorsanız tıklayınız.


İsmail Dursun Kuzucu, Kırıkkale, İYİ Parti, Yahşihan, Güncel