07 Aralık 2017, 15:04

İsmail Küçükkaya, İlk Kez Fatih Portakal'ı Eleştirdi: Görüşlerine Katılmıyorum

FOX'ta sabah haberlerini sunan İsmail Küçükkaya, Fatih Portakal'ı ilk kez eleştirdi. Küçükkaya, "Bir gazetecinin çok arkadaşı olmalı." diyerek Fatih Portakal'ın görüşlerine katılmadığını belirtti.

Hafta için her gün FOX TV de sabah programı 'Çalar Saat' sunan  İsmail Küçükkaya, bu sabahki yayında izleyenleri şaşırttı. İlk kez  Fatih Portakal'ı eleştiren Küçükkaya, " Fatih Portakal'a katılmıyorum." dedi.

"BUNU SÖYLEMEDEN GEÇERSEM SAMİMİYETSİZ OLUR"

Fatih Portakal, geçtiğimiz akşam "Benim çok az arkadaşım var." demişti.  İsmail Küçükkaya bu sözleri eleştirerek "Bir gazetecinin iktidar olsun, muhalefet olsun belli bir mesafede ilişkiler kurması lazım. Bir gazeteci herkesle görüşür ama aradaki mesafeyi koruyacak. Bunu söylemeden geçersem samimiyetsiz olur." dedi.

"HER ZAMAN GÖRÜŞLERİMİZ AYNI DEĞİL"

Fatih Portakal kardeşimi çok severim diyen Küçükkaya "Çoğu zaman görüşlerimiz paralel gider ama her zaman değil bazende görüş ayrılığımız olur." diyerek  Fatih Portakal'ı canlı yayında eleştirdi.

İsmail Küçükkaya,Fatih Portakal
07 Aralık 2017 Perşembe 15:04YORUMLAR (63)
GS: İŞİNİZE GELMEDİ Mİ HEMEN YA FETÖCÜ YADA PKKLİ DİYORSUN SİZDE HAKLISINIZ BAŞTADAKİLER MİLLETİ BÖYLE 2 AYRISA ÜLKE BU HALE GELİRİR ŞU ADAM GİBİ 2 TANE CESUR HABERCİ OLSAYDI ÜLKE BU HALDE OLMAZDI
ADINIZI YAZIN: hemen kıriz masası oluşturlup bu sorunu cözmemız lazım iki büyük lider nası ters düşer
OOOOOOÖ: Simdi buyuk devlet sorunu nasil cozulecek....
OOOOOOÖ: Buyuk devlet sorunu napmak lazim simdi....
SÜLEYMAN: ikisinin de görüşü belli bunlardan haberci olsa ne olur taraflı haber sunuyorlar
  • TIIR : gerçekleri anlattığı için mi zübük sende yandaş akp lisn utan be.
HUN(İSLAM)TÜRK: Allahım olurya! bu ikisinin siyasi düşüncesine destek verirsem! beni öldür yaarabbim!!!
GARİBAN: boş lakırdı
ADINIZI YAZIN: Vay be gözlerim yaşardı. .
CK: süzme hainler haber ci değiller bağlı bulundukları projenin istikametinde halkın kafasını bulandıran yorumcular haber sunarken bile takındıkları tavır ve uslüp onları izleyenlerin vatan haini değillerse aptal olduklarını tescillenmesidir siyasetçileri rızık veren olarak gören asalak ve akıl yoksunu insanlar üzerinde çok etkililer.
AVRUPA ÇOMARI: PKK YA TEŞEKKÜR ETMELERİ GERÇEKLERİ İTİRAF ETMELERİ GİBİ. . . .
Tüm 63 yorumu okumak için tıklayın