İspanyol basını yazdı: Rüştü Reçber kritik durumda

İspanyol basını, koronavirüs tedavisi gören Rüştü Reçber ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu. Marca gazetesi, "Barcelona'nın 46 yaşındaki eski kalecisi Rüştü Reçber, koronavirüs nedeniyle kritik durumda. İspanya'dan tüm güçlü desteklerimizi kendisine gönderiyoruz" diye yazdı.

31.03.2020 19:32 | Son Güncelleme: 31.03.2020 19:51

Türk futbolunun efsane kalecisi Rüştü Reçber'e İspanya'dan yoğun destek gelmeye devam ediyor. Marca Gazetesi, Rüştü Reçber'in kritik bir süreçten geçtiğini okuyucularına duyurdu. Marca, sosyal medya üzerinden de mesaj yayınlayarak, " Barcelona'nın 46 yaşındaki eski kalecisi Rüştü Reçber, koronavirüs nedeniyle kritik durumda. İspanya'dan tüm güçlü desteklerimizi kendisine gönderiyoruz" diye yazdı.

İspanyol basını yazdı: Rüştü Reçber kritik durumda

HASTANEDE TEDAVİ ALTINDA

Haberin detayında da Türkiye'deki haberler doğrultusunda efsane kalecinin kötü ve zor bir süreçte olduğu, hastalığı ciddi anlamda yaşadığı vurgulandı. Haberde ayrıca Rüştü Reçber'in hastanede tedavi gördüğü de yazıldı.

(Skorer)

İspanyol basını yazdı: Rüştü Reçber kritik durumda
Yorumlar (19)
KAAN: İspanyol basını mı bakıyor reçberi
METE: Nedense insanlar sadece tanınmış kişilere iyi dileklerini söylüyorlar ama diğer vatandaşları kimse tınlamıyor acayip bir dünya. Neyse Cenab-ı Allah tüm insanlara şifalar versin.
YORUMSUZ: Kadıköyde 8jk den yediği goller, iki maç sonra 8jk ye transfer, bursa 8jk maçında bursaya yaptığı asist. Çıkıyo bişekilde herhalde
Haberler››Spor››İspanyol basını yazdı: Rüştü Reçber kritik durumda - Spor