İki araç kafa kafaya çarpıştı! 1'i hamile 3 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı

Isparta-Konya karayolu üzerinde 2 aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada ilk belirlemelere göre 3 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.

17.07.2019 19:14

Isparta'nın Eğirdir ilçesinde, cip ile otomobilin çarpıştığı kazada aynı aileden 1'i hamile 3 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı. Kaza nedeniyle yaklaşık 1 saat ulaşıma kapanan karayolunda trafik akışı, araçların çekilmesiyle normale döndü.

OLAY YERİNE ÇOK SAYIDA EKİP SEVK EDİLDİ

Kaza, saat 18.00 sıralarında Isparta- Konya karayolu'nun 53'üncü kilometresinde meydana geldi. Konya'dan Isparta yönüne giden Berat Çelikyönetimindeki 32 AAR 853 plakalı cip, karşı yönden gelen Zekeriya Bayındır yönetimindeki 32 EH 729 palakalı otomobille çarpıştı. Eğirdir Mahmatlar virajlarında şerit ihlali sonucu meydana gelen kazada bariyerlere sıkışan otomobil demir yığını haline dönüştü. Diğer sürücülerin haber vermesiyle olay yerine polis, jandarma, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

6 AYLIK HAMİLE KADIN HAYATINI KAYBETTİ

Kazada, akordiyon gibi büzülen otomobilin sürücüsü Eğirdir Belediyesi çalışanı Zekeriya Bayındır ile eşi Dudu Bayındır ve gelini 6 aylık hamile Sevim Bayındır olay yerinde hayatını kaybetti, cip sürücüsü çelik ise yaralandı. Sağlık görevlilerince ilk müdahalesi yapılan yaralı ise Eğirdir Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Otomobillerde sıkışan cesetler itfaiye ekiplerince çıkarılarak Eğirdir Devlet Hastanesi morguna konuldu.

Kaza nedeniyle karayolu 1 saat ulaşıma kapandı. Uzun araç kuyruklarının oluştuğu karayolunda kaza yapan araçların çekilmesiyle trafik akışı normale döndü.

Kaza ile ilgili soruşturma sürdürülüyor.

İki araç kafa kafaya çarpıştı! 1'i hamile 3 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı
Kaynak: İHA
Isparta, Konya, 3. Sayfa

YORUMLAR (23)
ISPARTALI: BU NALET YOLDA HER YIL YÜZLERCE VATANDAŞIMIZ KAZA SONUCU VEFAT EDİYORUMHER ZAMAN AYNI YER AYNI BÖLGE YETKİLİLER HİÇMİ BİRŞEY YAPMIYOR EĞİRDİR MAHMATLARDAN EĞİRDİRE GÖL ÜZERİNDEN KÖPRÜ YAPSINLAR HER ZAMAN İSTANBUL ANKARA İZMİR DÜŞÜNÜLMESİN ARTIKK OKADAR BOŞA YATIRIM YAPILIYOR AZDA ANADOLU DÜŞÜNÜLSÜN
ROBİNYO: hız hız hız
ADINIZI YAZIN.: memleketimiz de katı kurallar katı cezalar uygulanmadıkça ne yazık ki kurallara uyulmamaya devam edilecektir. ehliyet almak zorlaştırılmalı özellikle toplu ulaşım şoförlerine !
SARIİDRİS''Lİ VATANDAŞ: Eğirdir Gelendost arasında bulunan bu 25-30 kilometrelik yolu bilen bilir fazlasıyla tehlikeli virajlarıyla çok fazla insanımızın canını almaya devam ediyor bu zamana kadar öne gelen bütün milletvekili adayları bu yolun düzeltileceği, genişletileceği, duble yol yapılacağı gerekirse tüneller yaparak düzeltileceği konusunda söz verip verip giderler ama sadece seçim zamanı kullandıkları bu yolu sadece seçim zamanlarında hatırladıkları için daha buna benzer çok canları kaybedeceğimiz aşikardır. .
ÜZÜNTÜLÜ: Allahım kazadan beladan korusun amin
DOGAN: Şu doğan sahinleri yasaklayin allah askina
DEATH_NOTE: Sen önce adını düzgün yaz.
SERÇEEE: ALLAH büyük yazılır önce öğren sonra akıl ver.
SALİH: tofaş marka kuş serisi araçlar yasaklanmalı. hiçbir can güvenliği yok. adeta yürüyen tabut gibi. bu araca sahip gençlerimiz kendini pilot zannediyor. bu araçlardaki ekzos sesini açıyorlar çok rahatsız edici. ölenlere Allah rahmet eylsesin.
İLK ÖNCE SAYGI VE KURALLAR: SALİH. . . , , siz boş booş yorum yazıyorsunuz hadi diyelim hükümet karar aldı sizin dediğiniz ve buna benzer bütün otomobiller yasaklandı ben adım gibi biliyorum eminim hemen dakikasın, da eylem yaparsınız arabama DOKUNMAAAA benim canım benim bedenim SANANEEE insanların yaşamına KARIŞMAAAA diye diye bağırırsınız yalan mı
Tüm 23 yorumu okumak için tıklayın