Haber, Son Dakika, Haberler

İstanbul'da Elektrik Kesintisi

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda 7 ilçenin bazı bölgelerine 13 Temmuz'da elektrik verilemeyecek.

11.07.2014 08:59 | Son Güncelleme: 11.07.2014 08:59
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
İstanbul'un Anadolu Yakası'nda 7 ilçenin bazı bölgelerine 13 Temmuz'da elektrik verilemeyecek.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre 13 Temmuz Pazar günü 09.00-13.30 saatleri arasında elektri alamayacak yerler şöyle:

Tuzla 'da Orhanlı Mahallesi, Kuzey Yanyol Caddesi, Keklik Beton, Sabri Günata, Özçelik Makine ve Elmalık Caddesi,  Aydıntepe Mahallesi, Bahar Pazarlama, Ektrans,  Bahar Pazarlama, Ursa Tersanesi, Bülbül Sokak, Ticaret Meslek Lisesi, Yeşilzeytin Sokak.

Sancaktepe'de Fatih Mahallesi, Yakacık Caddesi, Fatih Sultan Mehmet Parkı, Yörük Caddesi, Mızrak Sokak, Fenerbahçe Tesisleri, Askeri Kışla, Yakacık Vergi Dairesi ve Teknik Yapı, 14.00-16.00 saatleri arasında Abdurrahman Gazi Mahallesi Hasanağa Caddesi, Aydemir Sokak, Eflatun Sokak, Türk Telekom ve civarı.

Pendik'te Fevzi Çakmak Mahallesi Mimar Sinan Caddesi Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Güllübağlar ve Kavakpına mahalleleri, Tandoğan, Kemer, Namık Kemal, Abdi İpekçi caddeleri, Fırat, Güllü, Gümüş, Kayın, Küme, Aydın, Gül, Karadeniz, Sancak, Sınır, Sıla, Fırat, Yayla, Akasya, Fenerbahçe, Bulut, Laleli, Helvacı,Yıldız, Yeşim, Rehber, Nar, Yağmur, Yonca, Koca Sinan, Nehir, Sarmaşık, Yeşiltepe, Zeki, Çoban, Kiraz, Bayır, Yosun, Poyraz, Yavuz, Atmaca, Verdi, Leyla, Petek, Özge,Yasin, Leylak, Yerde, Yelken, Akın, Yankı ve Bağlı sokaklar, Pendik Belediyesi Kültür Merkezi, Hüseyin Ağa Camisi, Karadeniz Döküm, Asel Makine, Üçler Kalıp, Ovisan Fabrikası, İkizler Aydınlatma ve Betek Boya Fabrikası, Güzelyalı Mahallesi, Ursa Tersanesi.

Kartal'da Tugayyolu Caddesi, Yavuz Selim, Savaş, Cevizli Güneyyolu  ve Hızırreis sokaklar, Bağdat, Cevizli 30 Ağustos caddeleri, Meteoroloji Merkezi ve civarı.

Ümraniye'de 09.00-16.00 saatleri arasında Ferah Mahallesi, Gökhan Sokak.

Üsküdar'da 09.00-17.00 saatleri arasında Altunizade Mahallesi, İsmailpaşa, Erdem sokaklar, Fahrettin Kerim Gökay ve Tophanelioğlu caddeleri, Fem Dershanesi ve Denizciler İş Merkezi.

Sultanbeyli'de 09.00-16.00 saatleri arasında Mecidiye Mahallesi, Fatih Bulvarı (460-472 numaralar arası), Mozaik, Süngü sokaklar ve Dikilitaş Sokak civarı. - İstanbul

Kaynak: AA

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Haberler ›› Yerel ››İstanbul'da Elektrik Kesintisi - Haberler