Böyle sorumsuzluk olmaz! Uzun eşek değil, hayatlarıyla oynadılar

Koronavirüs salgınına ilişkin yetkililerin defalarca kez yaptığı uyarılara rağmen İstanbul'da bir grup, maskesiz olarak toplandı ve uzun eşek oynadı. Mega kentteki bu görüntüler, izleyenlere pes dedirtti.

30.06.2020 12:49 | Son Güncelleme: 30.06.2020 14:05
Yorumlar (14)
SELAM: Cahille girme munakaşaya ya sinirini zıplatır tavana yada yazık olur adabına Hz Mevlana. Hepside biliyor dünyada ülkemizde virus olduğunu ama yo kimisi toplu nişan yapar mesafeye uymaz kimisi asker uğurlamada halay çeker kimisi uzun eşşek oynar. Akıllı insan kurallara kanunlara uyandır uymaya çalışandır cahilse cani isterse uyar istemze hiç uymaz. Akilli insan araba ile kaza yapmamak yada fazla ceza almamak için fazla hız sınırını aşmaz ama cahil insan aman birşey olmaz düşuncesi ile haraket ediyor.
SELAM: Birbirinize Dokunmaktan vazgeçin artık japonlar selamlaşırken bile dokunmuyor gerekmediği sürece dışardaki heleki akraba dışındaki insanlara dokunmayın. Akılanın biraz bu gidişle heleki virus bi hayli artiyorsa dokunmaya bile para cezası verecen yok arkadaşmmış yok komşummuş hayır şuan hergün vaka 1000 üzerinde. Ve birimizden biri birine virus bulaştırıyor anlayın ben saglıklıyım benden kimseye virus bulaşmaz diyemezsin sen sağlıkliyken nefesinle başkasına virus bulaştırabilirsin.
BOZKURT: Eşege altin semerde giydirsen. eşek yine eşektir
ALİM: Uzun eşek oyunu değil bu. Uzun öküz oyunu.
COVİD 19 YALANI: kovid yada Corona tamamen yalan dolan. milletin anasını ağlattılar
DAVUT UYSAL: Ne varki bunda eşekler kendilerine yakışan uzun eşek oynunu oynamışlar. Yanlız arkadaki sanki kısa bir eşek gibi geldi bana
AD: Esek esekdir aralarinda bir fark yokgerci essek bunlardan daha akilli dur dedinmi durur bunlara dikkat edindedikce azitiyorlar
FEYZA: Bilmediğin birşey var eşeğin bir inadı var çok kötü tam bunlar gibi
0 0
COŞKUN ÇAKIROĞLU: Ve düşünün artık bunlarla aynı atmosferi soluyoruz ki nasıl bir sınavdayız anlayın
HAY DAAAA: Uzun yada kısa, 4 ayaklı veya 2 ayaklı, eşşek her zaman eşşektir.
ALİ AGA: Bunların hepsi normal eşşek uzun eşek değil
KEMAL: GALAKSİNİN UTANÇ SEMBOLLERİ
HAKAN: Boyle bir zamanda uzun eşek oynadi degil bunlar resmen eşek.
VATANDAŞ: hep koronavirüsün kaynagı istanbul ve istanbuldaki cahil millet
Haberler››3. Sayfa››Böyle sorumsuzluk olmaz! Uzun eşek değil, hayatlarıyla oynadılar - Haberler