İstanbul Havalimanı'nda bir araç çalışanların üzerine düştü: 1 kişi can verdi

İstanbul Havalimanı'nda TGS'ye ait bir araç, çalışanların üzerine düştü. Korkunç olayda 1 işçi hayatını kaybetti, 1 işçi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

14.08.2019 16:02
İstanbul Havalimanı'nda bir araç çalışanların üzerine düştü: 1 kişi can verdi

İstanbul Havalimanı'nda, Türk Hava Yolları'nın (THY) iştiraki olan yer hizmetleri şirketi TGS'ye ait araç bakım atölyesindeki bir araç çalışanların üzerine düştü. Korkunç olayda 1 işçi hayatını kaybederken, 1 işçinin de ağır yaralı olarak hastaneye sevk edildiği öğrenildi.

2 AY ÖNCE İŞE BAŞLAMIŞTI

Ağır yaralı olarak hastaneye sevk edilen işçinin adının Mümin Özgül, hayatını kaybeden işçinin ise Erkan Sengül olduğu belirtildi.

Kazada hayatını kaybeden Sengül'ün 2 ay önce TGS'de işe başladığı bilgisine ulaşıldı.

"SAVCI OLAY YERİNE GEÇ GELDİ" İDDİASI

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre kaza sonrasında savcının olay yerine beklendiği ancak uzun süredir kaza yerine gelmeyen savcı nedeniyle Sengül'ün cansız bedeninin bekletildiği öğrenildi. Savcının 15:00 sularında olay yerine gelmesiyle cenaze uzun bekleyişin ardından kaldırıldı. Öte yandan olay yerine gelen kazazede yakınlarının sinir krizi geçirdiği sağlık personeli tarafından sakinleştirilmeye çalışıldığı ifade edildi.

Öte yandan havalimanı içinde 2 dakikalık mesafedeki ambulansın olay yerine 25 dakika sonra gelmesinin tepkilere neden olduğu kaydedildi.

İstanbul Havalimanı'nda bir araç çalışanların üzerine düştü: 1 kişi can verdi

3. Sayfa, Güncel

YORUMLAR (50)
ERCAN: Allah rahmet eylesin
NURİ ALCO: Ulan ama laf ettiniz ha! Yesilköy deki ev fiyatlari düsüse gecince. Camur atmaktan baska bir isiniz kalmadi. Catlayin
ADINIZI YAZIN: allah rahmet eylesin son derece güvenilir yeni havalimanı işte
BBRREE: yani havalanı orda olabilir zaten hangi şehirde havalalanı yakın heryerde şehir dışında biz alışmışız yeşilköye trafik rahatladı ulaşımda havaistle güzel tama alışmamız zor olucak ama yapılıcak birşey yok bu kadar tepkili olmak yanlış benim babam 45 senesini havayoluna emek verdi o zamanki hava yoluyla şimdiki havayolu arasında dağlar kadar fark var neden ileri değilde geri gitmek istiyoruz kazada vefat eden arkadaşa allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun hastanede yatan vatandaşa acil şifa
MR: Allah rahmet eylesin. Bu olay nerede olsa olabilecek bir olay. İst. Havaalaninin sucu yok. Suc tgs de, tabiki calisanlarada da olabilir.
GİT GEL ALTI SAAT HAVAALANI: Buraya yolcu olarak gidip gelen iyi bilir nasıl bir işkence olduğunu.
BORUCU: sen sanırım büyük fetişisin kardeşim ama biz işleviyle ilgileniyoruz
MAKİNE: Bir an önce metro yapilip ulasim sorunu halledilmeli. . . . .
KARDELEN: Aynen katılıyorum bunun kışı’da var .
BORUCU: çocuk parkımı zannettin avrupanın en büyüğü, ufkun almıyor değil mi?
Tüm 50 yorumu okumak için tıklayın