İstanbul Havalimanı'nda tepki çeken görüntü! Önce tekmeledi, sonra yumrukladı

İstanbul Havalimanı'nda otomatın içerisine para attıktan sonra otomatı önce yumruklamaya daha sonra ise tekmelemeye başla kişinin yaptıkları kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntüler, sosyal medyada da büyük tepki çekti.

15.02.2020 08:57 | Son Güncelleme: 15.02.2020 10:22

Havalimanı'nda otopark otomatına tekme ve yumruklar ile saldıran şahıs sosyal medyada büyük tepki çekti.

İstanbul Havalimanı'nda bulunan otoparkın otomatının yanına gelen bir kişi, otomatın içerisine para attıktan sonra otomatı önce yumruklamaya daha sonra ise tekmelemeye başladı. Şahsın eylemini bir süre aynı şekilde sürdürdüğü görüldü. Şahsın o anları otomatın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Görüntüler sosyal medyada yayımlandıktan sonra büyük tepki çekti. Birçok kişi şahsın kamu malına zarar verdiğini belirterek yakalanmasını istedi.

"HER TÜRLÜ TAZMİNAT HAKKIMIZI KULLANACAĞIZ"

Görüntüleri İstanbul Havalimanı İşletmecisi İGA CEO'su Kadri Samsunlu sosyal medya hesabından paylaştı. Samsunlu, "Alanımızda herkesin konfor ve güvenliğini sağlamak için paydaşlarımızla birlikte tüm gelişmeleri 7/24 yakından takip ediyoruz. Vandalizm kabul edilemez. Milli servet niteliğindeki topluma ait tüm ürünlere zarar verenlere karşı her türlü tazminat hakkımızı kullanacağız" ifadelerini kullandı.

İstanbul Havalimanı'nda tepki çeken görüntü! Önce tekmeledi, sonra yumrukladı

İstanbul, 3. Sayfa, Güncel

Kaynak: İHA


HABER YORUMLARI (90)
ADAM HAKLI DİYENLER:Adam haklı diyen arkadaşlar vurunca paranızı alabildiniz mi bugüne kadar acaba. Görgüsüz kaba görüntüler kalıyor geriye. Çalışmıyorsa almayın az sabredin dışarıdan alın makineyi yumruklamak nedir
ASLKRL8031:Eğer para kabul etmiyor yada para yutuyorsa, suçlu adam değil o cihazı düzgün ayarlamadan kuranlardır.
İSTANBULLU:Burada ödeme yapmış bir insan olarak yazıyorum nakit para bölümü yok kart çekimi var bu da insanlara eziyet oluyor kart olmayan insanlar birbirime rica ediyor bunkadar dusunceszlk olamaz
ISYANKAR:Ben bu vahsiyi taniyorum aslinda iyi bir insandir ama ne olursa olsun boyle yapmamalidir...
ÖZGÜR EDEN:otoparkı çook pahalı sinirlenmemek elde değil
OTOMATİK PORTAKAL:Otomat parasını kapmış vermemiş neyin tepkisi o sosyal medyanın? Benim de kaç defa kaptı paramı az bile yapmış adam.
YAV HE HE:sen sus mandalina zihniyete bak
MERT:olay yerinde olsaydim o automati mama yapar yedirdirdim o Vahsi magandaya böylelerine sehirlere girmesini yasak edeceksin
VATANDAS 2:hey heey ağzını topla vatan heinnniiiiii senii
VATANDAS:lan it hein köpek öyle yapinca verecekmi parani geriye
Tüm 90 yorumu okumak için tıklayın
22.02.2020 07:41:34