Beşiktaş esnafı, İngilizlere elleriyle yemek yedirdi!

Vodafone Park'ta oynanacak Liverpool-Chelsea maçı öncesi futbolseverler stat çevresi ve Köyiçi'nde renkli görüntüler oluşturdu. Yoğunluktan memnun olan Beşiktaş esnafı da turistlere elleriyle yemek yedirdi.

14.08.2019 18:05
Beşiktaş esnafı, İngilizlere elleriyle yemek yedirdi!

UEFA Süper Kupa Finali'nde bu akşam Liverpool ile Chelsea, Vodafone Park'ta kozlarını paylaşacak. İki takımın taraftarları günün erken saatlerinde stat çevresini ve Beşiktaş Köyiçi'ni doldurdu. Gönüllerince eğlenen iki takımın taraftarları Türk mutfağının da lezzetlerini tatmayı ihmal etmedi. Stat etrafında ve Beşiktaş'ta iki takımın taraftarları dostluk görüntüleri verdi.

"FAVORİ LİVERPOOL" DEDİLER

Dünyanın dört bir yanından dev kupa için İstanbul'a akın eden futbolseverler, maç için tahminlerde bulundu. Öte yandan dev finalde iki İngiliz rakip karşı karşıya gelecekken, Adana'nın iki takımı Adana Demirspor ve Adanasporlu baba-oğul taraftar da maç için İstanbul'a geldi. Baba-oğul, futbolserverlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

ESNAF YOĞUNLUKTAN MEMNUN

Öte yandan Beşiktaş esnafı, maç saatinden önce semti dolduran ve alışveriş yapan taraftarların ilgisinden son derece memnun. İngiliz taraftarların özellikle döner ve kokoreçe büyük ilgi gösterdiğini belirten esnaflar, turistlere elleriyle yemek yedirdi.

Beşiktaş esnafı, İngilizlere elleriyle yemek yedirdi!

Spor

Kaynak: İHA

YORUMLAR (6)
HALA: Salatasaray ahahaha sampiyonlar liginde avaraj takımı olacak inanıyoruz
ŞAPKACI: ZAMANINDA 8 YEYİNCE MUKABALE YAPMAK İÇİNDİR.
SÖZ GELİMİ: gol yediremiyorlar bırakın yemek yedirsinler. .
GERCEKCİ: Cok abartmayi seven bir toplumuz ne yazik.
BHÇ: Liverpool 3-1chelsa
ATSIZ: Bizim esnaf kimi soyuyorsa onu seviyor ticari ahlak yok