07 Eylül 2018, 08:54

İstanbul Muhafızları Filmi

İstanbul Muhafızları Filmi

İstanbul Muhafızları filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. İstanbul Muhafızları filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

İstanbul Muhafızları çizgi dizisinin senaristi olan Aslı, yayınlanacak olan yeni bölümün hazırlıkları ile uğraşır. Patronu Ayşe, Gümüşçüler Çarşısı'nı tanıtan bir bölüm yazılmasını isteyince, Aslı araştırma yapmak için 72 yaşındaki Veli Dede'nin dükkanına gider. Genç kadın araştırma için gittiği dükkanda kendisini büyük bir gizemin içinde bulur. Anlatılanlara göre, İstanbul’un altında saklı kalan bir hazine vardır ve bu hazinenin sırrı gümüş ustalarına emanettir. Dükkan sahibi Veli Dede ise bu hazinenin son koruyucusudur. Hazine, altın, elmas, yakut gibi değerli bir taş değil, içenlere şifa dağıtan ve yaşlılıktan uzak tutan bir hayat suyudur. Aslı, öğrendiklerinden sonra gizemli bir maceraya atılır.

Ekranlarda yayınlanan bir çizgi diziden uyarlanan “İstanbul Muhafızları” filminin yönetmen koltuğunda Çağrı Cem Bayraklı oturuyor. Senaryosunu Mehmet Barış Günger'in kaleme aldığı animasyon türündeki filmin kadrosunda Suna Selen Sümer, Ali Uyandıran, Funda Güray, Lemi Filozof, Gözde Mukavelat, Berk Yaparel, Ziya Çiçek ve Merve Sevin gibi isimler yer alıyor.


Yönetmen: Çağrı Cem Bayraklı
Senaryo: Mehmet Barış Günger
Oyuncular: Funda Güray, Ali Uyandıran, Suna Selen, Lemi Filozof, Gözde Mukavelat, Berk Yaparel, Ziya Çiçek, Merve Sevi
Filmin Türü: Aksiyon
Orijinal Adı: İstanbul Muhafızları
Yapımcı Firma: Neher Produksiyon
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dili: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım
Vizyon Tarihi: 05.10.2018

İstanbul Muhafızları Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Genç,İstanbul
Kaynak: InterSinema.com