İstanbullu Gelin Dizisinin 84. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? İstanbullu Gelin Son Bölüm İzle

İstanbullu Gelin 84. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ekranların sevilen dizisi İstanbullu Gelin geçtiğimiz akşam 83. bölümüyle ekranlara geldi. Nazif'in başına gelenlerden sorumlu olduğunu ve zamanla verdiği zararın artacağına inanan Esma evi terk eder. İstanbullu Gelin dizisinin 83. bölümünde neler oldu?

04.05.2019 08:26 | Son Güncelleme: 04.05.2019 08:26İstanbullu Gelin Dizisinin 84. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? İstanbullu Gelin Son Bölüm İzle

İstanbullu Gelin dizisi son bölümüyle Cuma akşamı ekranlara geldi. Esma, korkularıyla yüzleşen Adem'e, babasının saatini vererek bir çıkış kapısı gösterir. İstanbullu Gelin dizisinin 83. bölümünde neler oldu? 84'üncü bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte İstanbullu Gelin dizisi hakkında merak edilenler…

İSTANBULLU GELİN DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜ VE FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

84. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Cuma akşamları ekranlarda fırtınalar gibi esen İstanbullu Gelin dizisi yine izleyicinin beklentilerini boşa çıkarmadı. Hastalığı nedeniyle ailesini terk eden Esma ve çocukları yeni bölümde neler bekliyor? İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı ve tüm gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz…

83'ÜNCÜ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kütüphane yeri bakmaya giden Esma'nın hastalığının bir anda baş gösterir ve nerede olduğunu bilmeden bulunduğu yerden gider. Ancak Nazif, bir depoda kilitli kalmıştır ve bir anda gaz lambasının düşmesiyle her yeri alevler sarar. Hastaneye yetiştirilen Nazif'in hayati tehlikesi yoktur. İkiz bebek haberini vermeyi bekleyen Gülistan, Nazif'in hastanede olduğunu duyunca hastaneye koşar. Bu sırada Süreyya ve evdekiler Esma'nın istemeden de olsa sebep olduğu durum hakkında konuşurlarken Esma konuşulanlara kulak misafiri olur ve ne yaptığını sorar. Nazif'in yangının ortasında kalmasına neden olduğunu öğrenen Esma çılgına döner, kendini affetmez.

ADEM KORKULARIYLA YÜZLEŞİR

Dilara ise Mert ile ilişkisine doludizgin devam ederken, Mert'in doğum günü sürprizi ile karşılaşır. Partinin sonunda Adem, Dilara'nın okuluna gelir ve bebeğine iyi bir baba olamamaktan korktuğunu, Mert'in yerini alacağını söyler. Dilara ise Adem'e onun bir tek babası olduğunu söyleyerek Adem'i sakinleştirir. Bu sırada Esma, Adem'in evini giderek, babasının saatini Adem'e verir. Adem'e 'oğlum' der ve Adem'de Esma'ya 'anne' diyerek sarılır. Adem için yeni bir başlangıç olur.

GECENİN SÜRPRİZİ ANASTASİA İLE OSMAN

Nazif hastaneden çıkar, Boran ailesi yine eski günlerine dönmüştür. Faruk'un restoranında Dilara için sürpriz bir parti düzenlenir ve partiye Boranların yeni üyesi Anastasia da Osman ile birlikte katılır. Herkesin gerildiği ortamda Esma, onları kendisinin davet ettiğini söyleyerek şok etkisi yaratır. Ardından Adem gelir ve başta Dilara ile Mert'e sarılır. Gecenin sonunda ev ahalisi odalarına çekildiği sırada Esma, bir mektup yazarak evi terk eder.

'BENİ ARAMAYIN'

Mektupta, çocuklarına, Garip'e ve diğerlerine daha fazla zarar vermekten korktuğu, doğrusunun bu olduğunu düşündüğünü yazan Esma, onu aramamalarını söyler.


İstanbullu Gelin Dizisi, Güncel

8.12.2019 18:40:43