İstanbullu Gelin Dizisinin 85. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? İstanbullu Gelin Son Bölüm İzle

İstanbullu Gelin dizisinin 85. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Güneş'in çocuğunun olmayacağını öğrenen Adem, hayatını baştan başa değiştirecek kararlar alır. İstanbullu Gelin dizisinin 84. bölümünde neler oldu?

11.05.2019 08:34 | Son Güncelleme: 11.05.2019 10:38İstanbullu Gelin Dizisinin 85. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? İstanbullu Gelin Son Bölüm İzle

İstanbullu Gelin dizisi son bölümüyle Cuma akşamı ekranlara geldi. Dilara ile Güneş arasındaki buzlar erir ve Dilara, Güneş'e çocuk konusunda destek olur. İstanbullu Gelin dizisinin 84. bölümünde neler oldu? 85'inci bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte İstanbullu Gelin dizisi hakkında merak edilenler…

İSTANBULLU GELİN DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜ VE FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

45. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Cuma akşamları ekranlarda fırtınalar gibi esen İstanbullu Gelin dizisi yine izleyicinin beklentilerini boşa çıkarmadı. Garip ve çocukların dört bir yandan saldırması sonucu Esma eve dönecek mi? İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı ve tüm gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz…

84'ÜNCÜ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Hastalığı nedeniyle evden ayrılarak bakı evine yerleşen Esma'yı ne Garip ne de çocukları kendi haline bırakma taraftarı değil. Garip'e de ayrı bir mektup bırakan Esma, gittiği bakım evinde kendini yalnız ve eksik hissetmeye başlar. Süreyya ile konuşan Garip ise Esma'yı eve döndürmek için acımasız bir plan yapar.

Garip, Esma'ya plan dahilinde boşanma protokolü gönderir. Evrakları görünce şoka uğrayan Esma, kendini suçlar. Bu sırada Süreyya ile İpek de çocuklarını alarak bakım evinin bahçesinde kamp kurarlar. Esma her yandan köşeye sıkışmıştır.

DİLARA İLE GÜNEŞ YAKINLAŞIYOR

Adem'den ayrılma kararı alan Güneş, acı gerçekle yüzleşir. İkna etmeye çalışan Adem'e Güneş, aslında çocuğunun olamayacağını, aile kuramayacaklarını söyler. Adem'de Güneş'i bu umutsuzluktan kurtarmak amacıyla çabalar ve Güneş'e evlat edinmek istediğini söyler. Dilara ise Güneş ile yakınlaşarak çocuk konusunda destek olur. Boran ailesinin Esma'yı tekrar eve getirmek çabaları, herkesi bir araya getiren muhteşem bir anneler günü ile sonuçlanıyor.

Senem'in yaptığı partide çıkan olaylar sonucu Faruk ve diğerleri bakım evinden kovulur, Esma ise çocuklarının kovulduğu yerde kalamayacağını söyleyerek bakım evinden ayrılarak eve döner.


İstanbullu Gelin Dizisi, Dilara Güneş, Güncel

27.02.2020 08:42:48