İstanbullu Gelin 82. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? İstanbullu Gelin 81. Son Bölüm İzle

Ekranların sevilen dizisi İstanbullu Gelin geçtiğimiz akşam 81. bölümüyle ekranlara geldi. Süreyya, teyzesinin sırrını öğrenerek hayatının şokunu yaşıyor. İstanbullu Gelin dizisinin 82. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin dizisinin 81. bölümünde neler oldu?

20.04.2019 08:40 | Son Güncelleme: 20.04.2019 08:48İstanbullu Gelin 82. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? İstanbullu Gelin 81. Son Bölüm İzle

İstanbullu Gelin dizisi son bölümüyle Cuma akşamı ekranlara geldi. Faruk'un sürprizi sonrası geçmişiyle yüzleşen Süreyya, bu çıkmazdan kurtulabilecek mi? İstanbullu Gelin dizisinin 81. bölümünde neler oldu? 82'uncu bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte İstanbullu Gelin dizisi hakkında merak edilenler…

81'İNCİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Bir sürprizle başlayan geçmişle yüzleşme Süreyya'yı içinden çıkılmaz hale sokuyor. Süreyya, teyzesinden öğrendiği ayrıntılarla kendini büyüten kadının evine giderek çocukluğu ve ailesiyle ilgili sorular sorar. Kadın ona çocukluğundan fotoğraflar ve annesinden kalma bir kutu verir.

İSTANBULLU GELİN DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜ VE FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

'KEŞKE SÜREYYA'YI DOĞURMASAYDIM'

Faruk, hayalini gerçekleştirir ve davet ettiği ailesiyle birlikte restoranı açıyor. Faruk, hayalinin nasıl geliştiğini anlatan bir konuşma yapsa da Süreyya'nın aklı geçmişindedir ve oradan ayrılarak annesinden kalma kutuyu açar. Kutuda, annesinin günlüğü, bez bebek ve bir kartpostal buluyor. Süreyya okumaya başladığı günlükte, Süreyya ile baş edemediğini ve onu doğurduğuna pişman olduğunu okur. Böylelikle Süreyya, hayalinde kurduğu mutlu ailenin yalan olduğunu anlar.

TEYZESİ TÜM GERÇEKLERİ İTİRAF EDER

Öğrendiklerinden sonra kendini odasına kapatan Süreyya'ya Faruk destek olmaya çalışsa da çabaları yersiz kalır. Kapandığı oda da kendini bulmaya çalışır. Faruk'da Süreyya'ya neler olduğunu öğrenmek ister ve sonunda Dilara'dan her şeyi öğrenir. Sonunda Süreyya kapandığı yerden çıkar ve son kez kendini büyüten kadını yanına gider. Orada teyzesinin de o kazada olduğunu öğrenerek bir hışımla teyzesine hesap sormaya gider. Teyzesi yolun sonunda olduğunun farkındadır ve ailesinin kendisinin tefecilere olan borcu nedeniyle öldüğünü açıklar.

SÜREYYA'YI BEKLEYEN SÜRPRİZ NE?

Faruk, artık düşünceleriyle başa çıkamaz, Süreyya'ya yüklenir. Süreyya ise sonunda her şeyi anlatır. Bundan sonrasında Faruk, Esma ile bildiklerini paylaşır. Esma bir yandan, Faruk bir yandan, ailenin diğer üyeleri de bir yandan Süreyya'ya büyük bir sürpriz yaparlar.

82. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Cuma akşamları ekranlarda fırtınalar gibi esen İstanbullu Gelin dizisi yine izleyicinin beklentilerini boşa çıkarmadı. Ekrana gelen son bölümünde Süreyya istenmeyen çocuk olduğunu ve ailesinin ölümünde teyzesini payı olduğunu öğrenir. Heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı ve tüm gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz…


İstanbullu Gelin Dizisi, Güncel

18.01.2020 04:38:27