İşte Mesut Özil'in yeni adresi!

MESUT ÖZİL'E İNTER VE MİLAN TALİP OLDUİngiltere'de yıllık net 14 milyon Euro kazanan Mesut Özil'e maaşı yüzünden yanaşamayan dev kulüplere Arsenal'den 'anlaşabiliriz' mesajı gelirken, ligde kötü günler geçiren Milan ve Conte'yle değişim yaşayan İnter'in atağa geçtiği belirtildi.

16.10.2019 11:12 | Son Güncelleme: 16.10.2019 11:12İşte Mesut Özil'in yeni adresi!
MESUT ÖZİL'E İNTER VE MİLAN TALİP OLDU

İngiltere'de yıllık net 14 milyon Euro kazanan Mesut Özil'e maaşı yüzünden yanaşamayan dev kulüplere 'den 'anlaşabiliriz' mesajı gelirken, ligde kötü günler geçiren ve Conte'yle değişim yaşayan İnter'in atağa geçtiği belirtildi. Hakan Çalhanoğlu'ndan beklenen verimi alamayan Milan yeni bir 10 numara arayışına koyulurken, Juventus hegemonyasını yıkmak isteyen İnter'in de yıldız futbolcuyu kadrosuna katmak için yoğun bir mesaiye başladığı kaydedildi.

İNTER GİROUD'YU DA İSTİYOR

Maliyeti yüzünden Fenerbahçe'nin yaklaşamadığı Mesut Özil'in iki kulüp arasında yapacağı tercih merak konusu olurken, İnter'in Oliver Giroud'yu da transfer etmek istediği, mavi siyahlı ekibin Arsenal'den birbirlerine aşina olan Özil – Giroud bombalarıyla Juventus'un karşısına çıkacağı bildirildi.
Mesut Özil, Arsenal, Milan, Spor

Kaynak: Hürriyet

HABER YORUMLARI
20.11.2019 14:41:17