11 Ağustos 2017, 16:43

İsteğiniz Herkesin WhatsApp Mesajlarını Artık Okuyabileceksiniz!

İsteğiniz Herkesin WhatsApp Mesajlarını Artık Okuyabileceksiniz!

WhatsApp'ta istediğiniz kişiye gelen mesajları sizin telefonunuza indiren bir casus uygulaması yapıldı.

WhatsApp'ın bütün güvenlik ayarlarını yıkan Whatsapp for Whatscan adlı casus uygulaması ile artık hiçbir mesaj gizli kalmayacak. Kullanımı çok basit olan Whatsapp for Whatscan programını isteyen herkes telefonuna indirip çok rahat kullanabilir.

BAŞKASININ MESAJLARINI ANLIK İNDİREBİLECEKSİNİZ

Android yüklü herhangibir telefona Play Store'den Whatsapp for Whatscan programını indirip kullanabilirsiniz. Uygulama, WhatsApp Web işlemcisinin QR kodunu kullarak karşı tarafa kendini bilgisayar olarak tanıtıyor.
Telefonunuza indirdiğiniz Whatsapp for Whatscan uygulamasını açtığınızda ekrana gelen QR kodunu herhangibir telefonun WhatsApp'ını açarak kodu okutunuz. QR okuttuğunuz telefona gelen bütün WhatsApp mesajları artık sizin telefonuza anlık olarak inecekcektir.

PROGRAMI KAPATMAK MÜMKÜN

Whatsapp for Whatscan casus programı ile hecklendiğinizi fark ederseniz WhatsApp ayarlarından programı kapatabilirsiniz. Programı kapatmak için WhatsApp ayarlar kısmından WhatsApp Web'i tıkladıktan sonra ''Long out from all computers'a'' girip ''lon out 'u'' tıklayarak programı kapatıp kurtuluyorsunuz.

Whatsapp

YORUMLAR