Haber, Son Dakika, Haberler

İtalya'da 17 yıl önce koronavirüs pankartı açıldığı ortaya çıktı

Koronavirüs salgının en çok etkilediği ülkelerin başında gelen İtalya'da Catanzaro takımın formasını giyen Giorgio Corona için 2003 yılında tribünlerde "Corona virüs" pankartı asıldığı ortaya çıktı.

26.03.2020 16:43 | Son Güncelleme: 26.03.2020 17:15

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, futbol organizasyonlarının durmasına neden oldu. Salgının en çok vurduğu ülkelerden olan İtalya 'da ise ortaya çıkan bir görüntü herkesi şaşırttı.

CORONA, TAKIMINI BİR ÜST LİGE ÇIKARDI

2003 yılında Catanzaro takımına transfer olan ve burada sergilediği performansla taraftarların büyük beğenisini kazanan Giorgio Corona için tribünlerde koranavirüs pankartı asıldığı ortaya çıktı. "Corona virüs bulaştı" yazan pankart, koronavirüs salgınının tüm dünyayı tehdit etmesiyle yıllar sonra tekrar gündem oldu. İtalyan futbolcu, o dönem attığı goller ve yaptığı asistlerle takımının bir üst lige çıkmasında büyük pay sahibi olmuştu.

İtalya'da 17 yıl önce koronavirüs pankartı açıldığı ortaya çıktı
Giorgio Corona
İtalya’da 17 yıl önce koronavirüs pankartı açıldığı ortaya çıktı

İlgili Haberler

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Spor ››İtalya'da 17 yıl önce koronavirüs pankartı açıldığı ortaya çıktı - Spor
Yorumlar (4)
YENİ BİR ŞEY DEĞİL Kİ:corona virüs o küre şeklindeki tac yapılı virüsün genel adı yeni çıkan bir şey değil ki grip nezle zatürre yapan virüslerin şeklide bu tip bir kaç tip virüs daha var elmas kafalı olan bacakları olanda var.
MEHMET:böle bir virüsün olaçağı önceden tahmin ediliyormuş bu konuda çın devleti suçlu virüsü saklayarak yayılmasına neden oldu devletler çine tazminat davası açmalı
ULAN NE CAHİLSİNİZ:o pankartın asıldığı zaman SARS vardı, SARS da Corona Virüsü ailesinin bir parçası.
MEHMET:o zaman ailecek tehlikeli bunlar
0 2