19 Mart 2017, 10:43

Ivana Sert, Soyadını Kaybetme Tehlikesiyle Karşı Karşıya Kaldı

Boşandıktan sonra eski eşinin soyadını kullanmaya devam eden Ivan Sert için, eski eşi Yurdal Sert tarafından soyadı kararının iptali istendi.

Ivana Sert'in sık sık aşk hayatıyla gündeme gelmesi hala soyadını kullandığı eski eşi  Yurdal Sert'i kızdırdı. Ünlü işadamı, 'Benim iş hayatımı zedeliyor' diyerek soyadını kullanmaması için Ivana'ya dava açtı.

MAHKEME KARARIYLA SEVİNÇ YAŞAMIŞTI

Takvim'den  Halil Çilingir'in özel haberine göre sosyetik işadamı  Yurdal Sert'le 10 yıllık evliliği 2013'te olaylı bir şekilde biten ünlü 'ikoncan', boşansa da eşinin soyadını kullanmaya devam etti.

Boşanmanın ardından  Yurdal Sert, eski eşinin soyadını kullanmasını istemeyince Sırp asıllı  Moda yorumcusu da 2014'te  İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurdu. Hem eşinin soyadıyla tanınıp bir marka olduğu hem de evlenmeden önceki soyadı 'Smiljkovic'in telaffuzunun zorluğu nedeniyle başvurusu uygun görülen ünlü ismin sevinci kısa sürdü.

'GURURUM İNCİNDİ'

Eski eşinin ilişkilerinin erkeklik gururunu incittiğini gerekçe gösteren  Yurdal Sert,  Yargıtay'a gidip kararın iptalini istedi. Bunun üzerine işadamıyla konuşup durumu tatlıya bağlayan  Ivana Sert, son günlerde ünlü rallici  Can Çelebi'yle yaşadığı aşk ile durumu tekrardan tersine çevirdi.

GECE KULÜBÜNDEKİ KRİZ, BARDAĞI TAŞIRDI

Geçtiğimiz hafta  Ivana Sert'le 2 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi  Can Çelebi eğlenmek için gittikleri  İstanbul'daki bir gece kulübünde kıskançlık yüzünden birbirine girince  Yurdal Sert, yeniden devreye girdi. Hâlâ kendi soyadını taşıyan eski eşinin sevgilisiyle yaşadığı olaydan rahatsız olan işadamı, iddiaya göre düğmeye bastı ve Ivana'ya yeniden dava açtı.

Yakın çevresine "Ivana'nın sevgilileriyle yaşadığı kriz benim iş dünyasındaki itibarımı da zedeliyor. Sonuçta halen Sert soyadını kullanıyor ve artık buna bir son vermenin zamanı geldi" dediği öğrenildi.  Ivana Sert'in 10 yaşındaki oğulları Ateş'i sık sık  Can Çelebi'yle bir araya getirmesinden de hoşnut olmayan ünlü işadamı bu sefer kararlı görünüyor.

19 Mart 2017 Pazar 10:43YORUMLAR