İYİ Parti'nin paneline damga vuran fotoğraf! 3 ismi güldüren detay ortaya çıktı

İstanbul'da düzenlenen Kanal İstanbul panelinde, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu'nu güldüren bir haber, panelden yansıyan fotoğraflar arasında dikkat çekti. 3 ismi güldüren haberin Ahmet Davutoğlu'nun bir açıklaması ile ilgili olduğu ifade edildi.

18.01.2020 19:46 | Son Güncelleme: 18.01.2020 20:04

İYİ Parti'nin, Genel Başkan Meral Akşener'in katılımıyla Kongre Merkezi'nde düzenlediği "Kanal İstanbul Projesi Ve Ardındaki Gerçekler" paneline İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu eşi Dilek İmamoğlu'yla birlikte geldi.

3 İSMİN GÜLMELERİ DİKKAT ÇEKTİ

Ancak panel başlamadan önce İmamoğlu ve Akşener'in yan yana oturdukları sırada İstanbul'da yayınlanan bir yerel gazeteye birlikte bakarak gülmeleri dikkat çekti. İki siyasetçiyi ve Dilek İmamoğlu'nu gülümseten ise bir süre önce Gelecek Partisi'ni kurarak siyasete geri dönen Ahmet Davutoğlu'nun bir açıklaması ile ilgiliydi.

DAVUTOĞLU'NUN ESPRİSİ 3 İSMİ GÜLDÜRDÜ

Kent Yaşam isimli İstanbul gazetesinin arka sayfasında yer alan haberde, Davutoğlu'nun partisinin İstanbul İl Başkanlığı'na atanan İsa Mesih Şahin'e mazbatasını verirken yaptığı esprili açıklama yer alıyordu. Davutoğlu bu açıklamasında, "İstanbul'u genç bir arkadaşımıza, 37 yaşındaİsa Mesih Şahin kardeşime emanet ettik. İstişareler neticesinde böyle bir karar aldık. İsa Mesih zuhur etti" demişti. Akşener'i ve İmamoğlu ailesi açıklamayı okuyup espriye birlikte güldüler.

İYİ Parti'nin paneline damga vuran fotoğraf! 3 ismi güldüren detay ortaya çıktı

Dilek İmamoğlu, Meral Akşener, İYİ Parti, İstanbul, Politika, Güncel


28.02.2020 03:39:51