Uyanıkların bayram tatili yolculuğu, para cezasıyla son buldu

4 günlük sokağa çıkma yasağının ilk gününde, Ramazan Bayramı için İstanbul'dan memleketleri Trabzona gitmeye çalışan 4 kişiye 13 bin TL para cezası uygulandı.

23.05.2020 10:39 | Son Güncelleme: 23.05.2020 22:51

Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağının ilk gününde İstanbul'dan Trabzon'a gitmeye çalışan 4 kişi, Bursa'da polis uygulamasına takıldı. Yasağı delenlere toplam 13 bin TL para cezası uygulandı.

GAZETECİLERE TEPKİ GÖSTERDİLER

Bayramda memleketleri Trabzon'a gitmek isteyen 4 kişilik aile İstanbul'dan yola çıktı. İstanbul'dan Bursa'ya kendi özel araçlarıyla gelen K.D, A.D, H.D ve A.E Bursa'da polis uygulamasına takıldı. Yasağı deldikleri için aileden her birine 3 bin 150 lira para cezası kesildi. Aile çekim yapan gazetecilere de tepki gösterdi. Bursa'da polis ekipleri gün boyu denetimlerini ara vermeden sürdürüyor.

İzinsiz bayram yolcuğu yapmaya çalışan 4 kişiye 13 bin TL para cezası
Uyanıkların bayram tatili yolculuğu, para cezasıyla son buldu

Kaynak: İHA

Yorumlar (13)
CEVİZ: Neresini anlamadınız.Sapalangıç vermişler.
MEHMET: yer bursa acemler kavşağı. buski binasının önü. güzergah izmir yolu, ankara istikameti bu araç istanbuldan gelse istanbul yolunda çevirmede durudurulurdu. yani biraz saçmalık var durumda.
FAKİR: hem trabzonlu hem tofaş kullanıyor. saat 12 yi de geçmiş galiba daha ne demeli güneyde adana kuzeyde trabzon dikkat etmeli
Haberler››3. Sayfa››Uyanıkların bayram tatili yolculuğu, para cezasıyla son buldu - Haberler