İzinsiz Big Brother yarışmasına katılan polis memuru, kameralar önünde cinsel ilişkiye girdi

Amirlerinden izinsiz Big Brother yarışmasına katılıp kameralar önünde cinsel ilişkiye giren polis memuru Khafi Kareem hakkında soruşturma açıldı.

14.08.2019 08:51
İzinsiz Big Brother yarışmasına katılan polis memuru, kameralar önünde cinsel ilişkiye girdi

Londra'da yaşayan 29 yaşındaki kadın polis memuru Khafi Kareem, amirlerinden Nijerya'da Big Brother yarışmasına katılmak için izin istedi.

ÜÇ KEZ KAMERALAR ÖNÜNDE İLİŞKİYE GİRDİ

Kendisine izin verilememesine rağmen Nijerya'ya gidip programa katıldı. İngiliz emniyetin siyahi kadınların, polisliğe teşvik etmek için geçen sene verdiği reklamlardaoynayan Kareem, ücretsiz izne ayrılıp Haziran ayında Nijerya'daki Big Brother programına katıldı. Programda katılan bir iş adamı ile üç kez ilişkiye girdiği kameralar tarafından görüntülenen Kareem hakkında soruşturma açıldı.

İŞTEN KOVULABİLİR

İsmi açıklanmyan bir yetkili, Kareem'in bir polis olduğunu ve polislerin uymaları greken kuralları olduğunu, kendisine programa katılması için izin verilmemesine rağmen programa katıldığını, programda bir iş adamı ile aleni bir şekilde ilişkiye girmesinin kabul edilemez olduğunu ve soruşturma sonucunda işinden kovulma ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyledi.

İzinsiz Big Brother yarışmasına katılan polis memuru, kameralar önünde cinsel ilişkiye girdi

Magazin

YORUMLAR (11)
EMEL SERTSEVER: KARISMAYIN Adam Bikere Polis Görevini Gayet Güzelce Yerine Getirmis
LAZ KIZI: polis olan kadın haberi nasıl okuyorsunuz Alla aşkına
BRÜTÜS: Provakatör aslı, cinsellik ihtiyaç doğru. Yanlış olan bunu her keze açık bir ortamda yapmak. Senin temelde eksiklik olduğu için bunu anlaman zor.
OFFFFFFFFFFFFFFFF: cesurca, tebrik ederim kendilerini, her babayiğidin harcı değil, ben utanırdım.
HAMDİ: Ahlaksızlığı mı tebrik edersin sen?
ASLI: 21. YÜZYILDAYIZ YETER ARTIK TABULARI YIKALIM CİNSELLİK AYIP YADA KÖTÜ BİŞEY DEĞİL BİR İHTİYAÇ YEMEK GİBİ SU GİBİ EN TEMEL İHTİYAÇLARDAN BİRİ HEM ERKEK HEMDE KADIN İÇİN.
TURAN: Şüpesiz ihtiyaç, konturolsuz sex sokak larda birsürü gayri meşru cocuk olması demek yanı yarın birigun tanımadığın biri kardeşin çıkabilir .
MAHLUK ATA: Senin 21. Yüzyılını Eşşekler kovalasin...
AİLE: Bir ihtiyaç olabilir ama bunu hayvandan farksız bir şekilde aleni yapmak ve önüne gelenle yatmak çağdaşlık değildir. Aile kavramı yok olur senin gibi düşünenin ailesinden şüphe ederim.
MUTLU: Toplum ahlakını bozanlara idam şart
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın