İZMİR BÜLENT ERSOY'A SAHNEDE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

İZMİR'in Çeşme ilçesindeki bir eğlence mekanında sahneye çıkan Bülent Ersoy, Selami Şahin ve Fatih Ürek ile birlikte şarkı söyledi.

07.06.2019 12:17 | Son Güncelleme: 07.06.2019 12:17İZMİR BÜLENT ERSOY'A SAHNEDE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ
İZMİR'in Çeşme ilçesindeki bir eğlence mekanında sahneye çıkan Bülent Ersoy, Selami Şahin ve Fatih Ürek ile birlikte şarkı söyledi. Ersoy'da sahnede pasta ile doğum günü sürprizi yapıldı.
Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, 'in Çeşme ilçesindeki Aya Yorgi Koyu'ndaki bir eğlence mekanında sahneye çıktı. Sesi ve yorumu ile izleyenleri kendine hayran bırakan Bülent Ersoy, gece için özel olarak tasarlanan sahne kostümü ile dikkat çekti. Konser sırasında ünlü besteci ve şarkıcı Selami Şahin ile Didem Şahin ve şarkıcı Fatih Ürek'in sahneye çıkması, ardından getirilen pasta ile Türk müziğinin divası Bülent Ersoy'a doğum günü sürprizi yapıldı. Ersoy pastayı keserek yeni yaşını kutladı.
Usta sanatçı Selami Şahin ile birlikte 'Senin Olmaya Geldim' şarkısını seslendirdi. İkili, izleyenler tarafından dakikalarca alkışlandı. İlerleyen dakikalarda Fatih Ürek'i sahneye davet eden Bülent Ersoy, seyircileri de kırmayarak onların arasında dolaştı ve şarkılarını, mekanı dolduran hayranları ile birlikte seslendirdi.
Konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bülent Ersoy, kısa süre önce muhabirlirenin Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşadığı tekne kazası için geçmiş olsun dileklerinde bulunarak sözlerine başlayıp, Tüm Türkiye'nin Ramazan Bayramını kutluyorum, hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbim'den diliyorum. En içten duygularımla sevgi, saygı, birlik ve beraberlik içinde Türkiye'nin en güzel noktalarda söz sahibi olmasını temenni ediyorum. Selami Şahin hakikaten çok yakın arkadaşım ve duydum ki Selami Şahin bu mekanın açılış konserini yapmış. Evlatlarının gazinosunda açılış yapmak ne kadar anlamlı aslında, muhakkak çok duygulanmıştır dedi.

Selami Şahin, Bülent Ersoy, Fatih Ürek, İzmir, Güncel

Kaynak: DHA

20.02.2020 07:07:22